Menu
Sepetim

Rubik's Race

Rubik's Race
Rubik's Race
Rubik's Race
Yeni -34 %
Rubik's Race
Rubik's Race
Rubik's Race
Rubik's Race
  • Stok Durumu: Stokta var
Görüntüleme: 691
259,00 TL
169,90 TL
Kdv Dahil: 143,98 TL

 

1974 yılında Macar heykeltraş ve mimar Emo Rubik tarafından icat edilen mekanik bir bulmaca olan Rubiks küpü,yani bir diğer adıyla sabır küpü günümüze kadar yaklaşık 300 milyon haneye ulaşmış ve herkesin beğenisini kazanmıştır.. Bildiğiniz üzere sihirli Rubiks küpü senelerdir 7'den 70'e milyonlarca insanın severek oynadığı bir üründür.. Bu mucize ürünün ardından şimdide Rubiks, herkesi hayrete düşürecek yepyeni tasarımı ile karışınızda..

4 adet farklı oyunun bir kombinasyonu olan Rubiks Race bu senenin en iddialı oyunu olarak gözüküyor. El çabukluğu ve beyin jimnastiğine önem veren Rubiks bu yeni oyunu ile iki kişinin aynı anda becerilerini yarıştırmasını sağlıyor. Bu sayede rakibinizle kıyasıya bir hız ve zeka yarışına girebilirsiniz. Sabır küpünden farklı olarak kaydırma tekniğiyle oynanan bu oyun,tam bir yarışma oyunu.. 5 yaş ve üzeri her bireyin rahatlıkla oynayabileceği bir tasarım olan Rubiks Race, vazgeçemeyeceğiniz bir oyun haline gelecek.

Bu ürün sayesinde arkadaşlarınızla ve aile bireyleri arasında istediğiniz zaman zekanızı ve becerinizi yarıştırabileceksiniz. Tüm dünyada merakla beklenen bu yeni tasarım şimdi Türkiye'de ve sizlerle...

 

Yorum Yap

Kötü İyi
Doğrulama Kodu