Hakkımızda

Aslında yazılacak çok klişe cümleler olsa da ben size beni tanıdığınız halini yazacağım.

1984 Bursa Doğumluyum. Uzun yıllar farklı sektörlerde çalıştım.

2011 yılında bana kuvvet ve değer veren merhametine inandığım kişi ile evlendim.

2013 Yılında Bilgin Uğur dünyaya geldi ve hayatım her anlamda değişti.

Oğlumla birlikte hayata bakış açımda değişti. Ondan çok şey öğrendim ve O’na çok şey öğretmem gerektiğini öğrendim

Bilgin 14 aylıkken şiddetli baş ağrıları yaşamaya başladım. Doktora gittiğimde fibröz displazi hastası olduğumu öğrendim. O günden sonra artık hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Her şey daha güzel oldu.

Evet, çok ama çok zor 2 yıl geçirdim. İşe yeni girmiştim. Ve o gün şartlarında 100 bin liram olsaydı körü körüne ameliyat etmişlerdi. 10 ayrı doktor gezdim ve bu hastalığın kontrol ile ameliyatının ileri yaşlara kadar erteleneceğini öğrendim.


Ve serüven başladı. 3 ay 6 ay ve 1 yıl yıllık Bilgisayarlı tomografi kontrolleri yapılıyor. Şuan minimal büyümeler olsa da hala ameliyata gerek duyulmadı. Ne kadar geç o kadar iyi.


2 yıl sonra bir bebek daha geldi ailemize. Maddi zorluklar, doğum sonrası işe dönüş ve bakıcı problemleri derken işi bırakmak zorunda kaldım. Ve bingo eşim kriz bahanesi ile işten çıkarıldı.


Sonra Bilgin Uğur ile severek oynadığımız Akıl Ve Zeka oyunlarını ufak ufak çevremize satmaya başlamıştık ki, bir el uzandı bana… Ahu isminde bir Melek Eli… @1keremselim1anne bana neden bunları sayfa açıp satmıyorsun dedi veee..işte şimdi buradayımBen çocuklarıma nasıl bir şey alırken seçiyorsam öyle seçtim Akıl Ve Zeka oyunlarını. Ben nasıl her kuruşu hesap edip oyuncak alıyorsam öyle hesapladım fiyatları. Daha çok çocuğu Akıl Ve Zeka Oyunları ile Kutu Oyunları ile tanıştırmak amacım. Her yuva Akıl ve Zeka Oyunları ile Kutu oyunları ile iletişimini arttırsın en ekonomik şekilde sahip olsunlar istedim. Her sabah işe gelip anne hassasiyeti ile çalışıyorum.


Vizyonum ve Misyonum tek kelime Anne Eli Değmiş gibi


Şimdi sizlerin desteği ile geldiğimiz bu noktada artık dileyen herkes sitemizden güvenle alış veriş yapabilir.


Tabi yine whastsapp dan sohbet etmeden soru sormadan olmaz. Her zaman bir telefon kadar uzağınızdayım. O dev siteler gibi olmayacağız olmaya niyetim de yok. Herkesin telesektere bağlanmadan alışveriş yapacağı bir site olarak devam ediyoruz edeceğiz. Her zaman diğer uçta benim olduğumu unutmamız dileği ile..


Sevgiler Fibroidanne Sezen…

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR