Menu
Sepetim

Matematik ve İşlem Beceresi

Matematik, Hız, İşlem Becerisi Zeka Oyunları Hakkında Tüm Merak Edilenler

 

Çocuklarınızı zeka gelişimlerini etkileyen tarza oyunlar oynaması, ileri yaşlarda kolay öğrenmelerini sağlar. Bu tür zeka oyunları, çocuklarınız için son derece faydalıdır. Fibroidanne olarak sizlere hizmet eden firmamız, çeşitli türlerde zeka oyunları satışı yapmaktadır. Matematikhız ve işlem becerisi zeka oyunları seti ile karşınıza çıkan firmamız, oldukça çeşitli zeka oyunları setlerini sizlere sunmaktadır. Çocuklarınızın zeka gelişimleri için oldukça faydalı olan bu setler, kalite standartlarına uygun olarak üretilmiştir. Bu tür zeka oyunlarımıza kolaylıkla sahip olmak için bizimle buradan iletişim kurabilirsiniz.

 

Matematik, Hız, İşlem Becerisi Zeka Oyunları

 

Zeka oyunları, çocuklarınızın hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlar. Bu bakımdan çocuklarınızın oyun oynarken yeteneklerinin gelişmesini sağlayabilirsiniz. Matematikhız ve işlem becerisi zeka oyunları setlerimiz ile, çocuklarınızın matematiğe olan ilgilerini artırabilirsiniz. Böylece matematik dehası olabilirler. Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize buradan erişim sağlayabilirsiniz. Firmamızın en fazla rağbet gören ürünleri arasında yer alan bu setlerimiz, çocuklarınızı ilgisini çekecektir.

 

Matematik, Hız, İşlem Becerisi Zeka Oyunları Çeşitleri

 

Zeka oyunları setlerimizi, buradan kolaylıkla inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz. Matematikhız ve işlem becerisi zeka oyunları çeşitlerimiz oldukça fazladır. Farklı ürün seçeneklerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

 

Matematik, Hız, İşlem Becerisi Zeka Oyunları Fiyatları

 

Setlerimizin ücretleri hakkında bilgi almak bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Matematik, hız ve işlem becerisi zeka oyunları setlerimizin fiyatları, ürün çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Fiyatlarımız hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak bize buradan erişim sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda setlerimizde yaptığımız büyük indirimleri buradan görebilirsiniz.

 

Matematik, Hız, İşlem Becerisi Zeka Oyunlarının Avantajları

 

Zeka oyunları, çocuklar üzerinden büyük avantajlar sağlar. Bu bakımdan çocuklarınıza genel olarak zeka oyunları almanız, eğitim hayatlarına da etki eder. Bu ürünümüzün çocuklarınıza sağladığı avantajlar şunlardır:


-Matematiği sevmelerini sağlar.
-Hızlı işlem becerilerini geliştirir.
-Hem eğlenir hem de öğrenirler.
-Matematiğin temelini öğrenirler.
-İleride eğitim hayatlarında bu oyunların yararlarını görürler.


Bunun gibi daha birçok avantaja sahip olan zeka oyunları, çocuklarınız için tercih edebileceğiniz en harika oyundur. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu bu hizmet sayesinde çocuklarınız matematik öğrenmeye meraklı olurlar.

 

Güvenilir, Hızlı Hizmet

 

Sizlere sunmuş olduğumuz bu setlerimizden birine sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sipariş verdiğiniz setinizi en kısa sürede adresinize gönderiyoruz. Güvenilir bir şekilde sizlere gönderdiğimiz setlerimiz, hızlı bir teslimatla adresinize gelir. Ücretsiz kargo hizmetimizi kullanarak ürün sipariş edebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte sizde matematiğin tadını çıkarabilirsiniz. Firmamız, güvenli alışveriş hizmeti ile karşınıza çıkar. Tüm setlerimizde aynı özeni göstererek sizlere teslim ediyoruz. Sizde çocuğunuzun matematik öğrenmesini ve kendisini geliştirmesini istiyorsanız, bu setlerimizi rahatlıkla alabilirsiniz. Oynarken çocuğunuzun öğrendiğini gözlerinizle göreceksiniz. Böylece çocuğunuzun matematik sevdasını alevlendirebilirsiniz.

Çekirdek Zeka XCUBO Renkli Küpler 4 Kişilik | Yerli Üretim Q bitz Çekirdek Zeka XCUBO Renkli Küpler 4 Kişilik | Yerli Üretim Q bitz
-38 %
    Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Görsel algıyı, Parça-bütün algısını ve Şekil-zemin algısını geliştirir...
129,90 TL 79,90 TL Vergiler Hariç:67,71 TL
Sorti Akıl ve Zeka Oyunu | En Çok Satan Oyun 3+ Yaş
-22 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi   Sorti Kırmızı Parçayı KurtarSorti Oyunu ; çocukl..
89,90 TL 69,90 TL Vergiler Hariç:59,24 TL
Hızlı Matematik | Matematik Zeka Oyunu
-36 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi  Eğlenerek Matematiğe giriş yapabilir, anaokulu,ilk ve orta ok..
89,90 TL 57,90 TL Vergiler Hariç:49,07 TL
Çekirdek Zeka Reverse XL Side | Reversi Othello Oyunu Çekirdek Zeka Reverse XL Side | Reversi Othello Oyunu
-30 %
Reversi OyunuReversi 5 yaş ve üzeri herkesin oynayabileceği 2 kişilik bir strateji oyunudur.Oyunun içeriğinde bir oyun alanı, 64 adet çift taraflı taş bulunmaktadır. Oyun alanının kenarlarında oyuncuların taşlarını koyabileceği kapaklı kanallar mevcuttur. Bu sayede oyunu rahatça taşı..
99,90 TL 69,90 TL Vergiler Hariç:59,24 TL
Çarpışan Sayılar&Dokuz Taş | Kolay Çarpım Tablosu Oyunu 7+ Yaş Çarpışan Sayılar&Dokuz Taş | Kolay Çarpım Tablosu Oyunu 7+ Yaş
-21 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Çarpışan Sayılar ile çarpım tablosunu öğrenmek artık çok kolay .....
69,90 TL 54,90 TL Vergiler Hariç:46,53 TL
Moli Dedektif Plus | Dedektif Oyunu Küçük ve Büyük Yaş Bir arada Moli Dedektif Plus | Dedektif Oyunu Küçük ve Büyük Yaş Bir arada
-44 %
105 Adet Oyun Kartı 9 Adet Zemin Oyun Kartı 1 ZilNasıl Oynanır ?Dedektif Moli oyununda bulunan kartlar arka tarafları görülecek şekilde üst üste dizilir. Daha sonra 9 parçadan oluşan 15×21 cm uzunluğundaki basılmış şekiller 63×45 oluşturacak şekilde ortaya yerleştirilir. Zil de herkesin uz..
79,90 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:38,05 TL
Çekirdek Zeka XCUBO Renkli Küpler 2 kişilik | Qbitz Yerli üretim Çekirdek Zeka XCUBO Renkli Küpler 2 kişilik | Qbitz Yerli üretim
-25 %
    Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi..
79,90 TL 59,90 TL Vergiler Hariç:50,76 TL
Matmarket Eğlenceli Matematik Oyunu | 7 Yaş üzeri matematik oyunu
-29 %
Matmarket Eğlenceli Matematik Oyunu 7 yaş ve üzeri tüm oyun severler için...İşlem sonucunu en hızlı sen bul ve zile bas puanları toplarken zekan ile herkesi şaşırt...Kazanımları: Dört İşlem Becerisi Geliştirir Problem Çözme Kabiliyetini Geliştirir Hafızayı Güçlendiri..
69,90 TL 49,90 TL Vergiler Hariç:42,29 TL
Colorage ( Dikkatli Ol,Hızlı Düşün, Oyunu Kazan) Colorage ( Dikkatli Ol,Hızlı Düşün, Oyunu Kazan)
-23 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Colorage Oynarken Matematik Zekanı ve İşlem hızını test edebilirsi..
129,90 TL 99,90 TL Vergiler Hariç:84,66 TL
Math Forest | Learned Games - Math Forest Matematik oyunu 4 Yaş Üzeri Math Forest | Learned Games - Math Forest Matematik oyunu 4 Yaş Üzeri
-15 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi   Math Forest: En Eğlenceli Matematik Oyunu4 Yaş v..
129,90 TL 109,90 TL Vergiler Hariç:93,14 TL
Set Oyunu | Bilsem Oyunu - 7 Yaş Üzeri Set Oyunu | Bilsem Oyunu - 7 Yaş Üzeri
-17 %
SET herhangi bir masanın bir oyun alanı olabildiği bir kutu oyunudur. Görsel algılamaya dayalı, bağımlısı olacağınız sıradışı bir oyundur. Amaç masanın üzerine sıralanmış olan 12 karttan bir SET gören ilk kişi olmaktır. Bir SET her bir özelliğin tümünün üç kartta da aynı olması veya bu üç kartın..
119,90 TL 99,90 TL Vergiler Hariç:84,66 TL
Matematik Zeka ve Dikkat Gelişim Kitabı | Mathmania Matematik Zeka ve Dikkat Gelişim Kitabı | Mathmania
-18 %
Mathmania Matematik Zeka ve Dikkat Gelişim Seti8 - 12 yaş için matematik öğrenmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Matematiğin gizemli dünyasını görsellerle destekli zeka sorularıyla öğrenmeye ne dersin?Mathmania Matematik Dikkat ve Zeka Gelişim Seti Kazanım Alanları;Matematiğin temelini..
87,50 TL 71,50 TL Vergiler Hariç:71,50 TL
Mangala Türk Zeka ve Strateji Oyunu | Doğal Ağaç - Cam Taşlar Mangala Türk Zeka ve Strateji Oyunu | Doğal Ağaç - Cam Taşlar
-43 %
Yerli Üretim %100 Doğal AğaçCam TaşlarMangala Türk Zeka Ve Strateji OyunuMilli Eğitim Müfredatında yer alan Mangala oyunu eski bir Türk Zeka Oyunudur.  ..
89,00 TL 51,00 TL Vergiler Hariç:43,22 TL
Çekirdek Zeka Bubble Core | Matematik Oyunu 6+ Yaş Çekirdek Zeka Bubble Core | Matematik Oyunu 6+ Yaş
-24 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Bubble Core Eğlenceli Bir matematik oyunu..Zarları at,gelen sa..
69,90 TL 52,90 TL Vergiler Hariç:44,83 TL
Çekirdek Zeka Bak Bul Oyunu | Look Look Çekirdek Zeka Bak Bul Oyunu | Look Look
-22 % Stokta Yok
    Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi..
89,90 TL 69,90 TL Vergiler Hariç:59,24 TL
Brain Box Matematik - Türkçe | Matematik Zeka Oyunu 7+ Yaş Brain Box Matematik - Türkçe | Matematik Zeka Oyunu 7+ Yaş
-20 %
                  Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi BrainBox Matematik Tamamı Türkçe !! Brain..
149,90 TL 119,90 TL Vergiler Hariç:101,61 TL
Twin Game 2 | Matematik Hafıza Oyunu Twin Game 2 | Matematik Hafıza Oyunu
-31 %
Twin Game 2 1.Sınıf ve üzeri tüm çocuklar için,Sayılar,Toplama,Çıkarma,Çarpma,Bölme ve Kesirleri öğrenmek şimdi çok kolay...İstediğin pulları platforma diz ve işlemlerin sonucunu hızla bulmaya çalış.Oyunla öğrenme en kalıcı öğrenme şeklidir. Kutu İçeriği; 1..
79,90 TL 54,90 TL Vergiler Hariç:46,53 TL
Take it Easy- TÜRKÇE | 8+ Yaş Take it Easy- TÜRKÇE | 8+ Yaş
-14 %
Dünya Çapında satışları 1.000.000'a yaklaşmış çok sevilen mükemmel bir strateji oyunu  Bu bir Bulmaca , bir labirent , bu bir oyun !Take İt Easy 1994 yılında Almanya'da  Spiel des Jahres ( Yılın Oyunu)de dahil olmak üzere bir çok ödüle sahiptir.   ..
219,90 TL 189,90 TL Vergiler Hariç:160,93 TL
Cortex Fırtınası | Captain Macaque Cortex Fırtınası | Captain Macaque
-17 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Cortex Fırtınası Bilsem için tavsiyedir. Cortex Fırtınası;düşü..
179,90 TL 149,90 TL Vergiler Hariç:127,03 TL
Catch Numbers | Sayıları Yakala - Learned Games Catch Numbers | Sayıları Yakala - Learned Games
-13 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Catch Number Oyunu 4 Yaş ve üzeri Matematik severler ve sevmey..
149,90 TL 129,90 TL Vergiler Hariç:110,08 TL
Baloncuklar (Bubbles) Türkçe | Matematik Oyunu Baloncuklar (Bubbles) Türkçe | Matematik Oyunu
-5 %
Rengarenk bir görsel algı ve reaksiyon oyunu.Kırmızı, sarı, mavi ve yeşil: Bu renkler kartlarda farklı büyüklüklerde gösterilen baloncukların renkleridir. Oyunda ne kadar iddialı olduğunuzu, renkli zarlardaki sayıların kombinasyonuyla eşleşen baloncukların yer aldığı tek kartı bulma hızınız ile ..
94,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
Şaşırtıcı Macera Puzzle 2'li Set  | 8+ Yaş Şaşırtıcı Macera Puzzle 2'li Set  | 8+ Yaş
-29 %
Şaşırtıcı Macera Puzzle (2'li Set)Sayfa Sayısı: Her bir kitap 48 sayfaKitap Adeti: 2 Kitap 2 SeviyeYaş Aralığı : 8+ Trip ve Scout ile Maceraya Hazır Mısın?Şaşırtıcı macera puzzle (bulmaca) kitabı baştan sona kadar Trip ve Scout'un maceralarını içeriyor. Kitabın ilk sayfasında..
49,00 TL 35,00 TL Vergiler Hariç:35,00 TL
Trigon | Geliştirilmiş Tangram'a Giriş Oyunu - 3+ Yaş Trigon | Geliştirilmiş Tangram'a Giriş Oyunu - 3+ Yaş
-25 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Kazanımlar: Dikkat, konsantrasyon ve odaklanma algısını g..
79,90 TL 59,90 TL Vergiler Hariç:50,76 TL
Akıllı Kareler 3 Akıllı Kareler 3
-32 % Stokta Yok
Nasıl Oynanır:Oyuncu her seferinde farklı bir sayı seçer.Geometrik şekilleri platformun üzerine yerleştirerek istenilen karenin içindeki sayıyı boş bırakmaya çalışır.Tüm parçaları öyle bir yerleştirmeliyiz ki seçtiğimiz sayı boşta kalacak diğer tüm sayılar kapanacaktır.49 sayıyı ayrı..
59,00 TL 39,90 TL Vergiler Hariç:33,81 TL
Sorbe Matematik ve Dikkat 5-99 Yaş Akıl Oyunu | Morbee® Sorbe Matematik ve Dikkat 5-99 Yaş Akıl Oyunu | Morbee®
-6 %
Sorbe kutu oyunu çocuklarda dikkat, renk eşleştirme, toplama çıkarma matematiksel becerileri ile el göz koordinasyonunu geliştirmek amacıyla tasarlanmıştır.  Evde ailece oynanacak eğlenceli ve dikkat geliştiren zeka oyunu arayanlara tavsiye ederiz. Eğitici ve öğretici Sorbe akıl oyunu oku..
139,90 TL 132,00 TL Vergiler Hariç:111,86 TL
LevelUp! 2 | Çiftlik Hayvanları Su Doku LevelUp! 2 | Çiftlik Hayvanları Su Doku
-10 %
4x4 Manyetik Çiftlik Hayvanları Su Doku Su Doku her gün düzenli oynayabileceğiniz en popüler bellek ve matık oyunlarından biridir.Çocuklarda ve yetişkinlerde tıpkı fiziksel egzersiz gibi beyin egzersizi sağlar. 4x4 Manyetik Tabanlı Çiftlik Hayvanları Su Doku oyunu 3 farklı zorluk derecesine ..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
LevelUp 3 | Orman Hayvanları Su Doku LevelUp 3 | Orman Hayvanları Su Doku
-9 %
5x5 Manyetik Orman Hayvanları Su Doku, her gün düzenli oynayabileceğiniz bellek ve mantık oyunudur. Çocuklarda ve yetişkinlerde tıpkı fiziksel egzersiz gibi beyin egzersizi sağlar.Sudoku,bulmaca çözme süreci boyunca beyni harekete geçiren  bir oyun olduğundan beyne daha hızlı düşünmeyi öğretmeye..
99,00 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
LevelUp 7 | Matematik Su Doku - 1.Sınfı üzeri LevelUp 7 | Matematik Su Doku - 1.Sınfı üzeri
-10 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi 4x4 Manyetik Matematik Su Doku,Su Dokuya benzeyen Kendoku sudokuda..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
LevelUp! 1 | ThinkUp ! Mantık Su Doku 3 Yaş Üzeri LevelUp! 1 | ThinkUp ! Mantık Su Doku 3 Yaş Üzeri
-10 %
3x3 Manyetik Mantık Su Doku 3 Yaş ve üzeri,ayrıca su dokuya yeni başlayan tüm minikler için hazırlanmıştır.3x3 Manyetik su doku oyunu,9 adet manyetik oyun puluyla oynanır.Her satır ve her sütunda verilen sayı+hayvan resimlerine göre o satır veya o sütüna belirtilen adette hayvan figürünün  gelme..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
Fasülyeler Dengede - Balance Beans | Denge Oyunu Fasülyeler Dengede - Balance Beans | Denge Oyunu
-19 %
 Dengede ki Mantık Oyunu Mantık Oyunu ile Matematik bir arada !Görev kartında gösterildiği şekilde Kırmızı Fasülyeleri yerleştirin. Ardından Renkli Fasülyeleri oyun alanına dengeyi sağlayacak şekilde dikkatlice koy .Tahterevallide dengeyi sağlarken , aslında bir denklemi çöz..
214,90 TL 174,90 TL Vergiler Hariç:148,22 TL
Morbee Sorbe Matematik | Okul Öncesi 3+ Yaş Kutu Oyunu Morbee Sorbe Matematik | Okul Öncesi 3+ Yaş Kutu Oyunu
-14 %
Morbee Sorbe okul öncesi 3+ yaş kutu oyunu çocuklarda dikkat becerileri ile el göz koordinasyonunu geliştirmek amacıyla tasarlanmıştır. Evde veya ana okullarında akıl zeka oyunu etkinliklerinde kullanılabilir. Yaş grubu: 3 yaş ve üzeri Oyuncu Sayısı: 2-5 kişi Faydaları: Sorbe okul öncesi eğ..
139,90 TL 119,90 TL Vergiler Hariç:101,61 TL
LevelUp 4 | Deniz Canlıları Su Doku 5+ Yaş LevelUp 4 | Deniz Canlıları Su Doku 5+ Yaş
-10 %
6x6 Manyetik Deniz Canlıları Su Doku, her gün düzenli oynayabileceğiniz popüler bellek ve mantık oyunlardan biridir.Çocuklarda ve yetişkinlerde tıpkı fiziksel egzersiz gibi beyin egzersizi sağlar.Sodoku, bulmaca çözme süresi boyunca beyni harekete geçiren bir oyun olduğundan beyne daha ..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
LevelUp 5 | Şekiller Su Doku 5 Yaş Üzeri LevelUp 5 | Şekiller Su Doku 5 Yaş Üzeri
-10 %
4x4 ve 6x6 İkisi Bir arada Manyetik Şekiller Su DokuSudoku,bulmaca çözme süresi boyunca beyni harekete geçiren bir oyun olduğundan beyne daha hızlı düşünmeyi öğretmeye yardımcı olur.4x4 ve 6x6 Manyetik Su Doku Kolay Orta ve Zor olmak üzere 3 seviyedir.Kutu İçeriği : 1 Adet ..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
Zingo! 1,2,3 Zingo! 1,2,3
-9 %
Okuma ve sayma becerilerini, ödül kazanmış Zingo serisindeki en yeni oyun olan, Zingo 1-2-3 ile geliştirmekten daha iyi bir yol ne olabilir ki!İki seviyeli olan bu oyun sayma ve toplama üzerine odaklanmaktadır. Bu hızlı oyun bütün aileyi "1-2-3 ve OYUN BAŞLASIN!" diye bağırtacak. ..
214,90 TL 194,90 TL Vergiler Hariç:165,17 TL
LevelUp 6 | Robotlarla Bölgesel Su Doku LevelUp 6 | Robotlarla Bölgesel Su Doku
-10 %
Bölgesel Su Dokuyu klasik su doku oyunlarından ayıran özellik farklı geometrik şekillerden oluşmasıdır. Bölgesel Sudoku her gün düzenli oynayabileceğiniz popüler bellek ve mantık oyunudur.4x4 Manyetik Robotlarla Bölgesel Su Doku oyunu kolay ,orta ve zor seviye olarak 3 seviyeden oluşur.Kutu ..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
LevelUp 8 | Sayılar Su Doku 7 Yaş üzeri LevelUp 8 | Sayılar Su Doku 7 Yaş üzeri
-10 %
4x4 ve 6x6 Manyetik Sayılar Su Doku , her gün düzenli oynayabileceğiniz popüler mantık ve bellek oyunudur.Sudoku, bulmaca çözme süreci boyunca beyni harekete geçiren bir oyun olduğundan beyne daha hızlı düşünmeyi öpretmeye yardımcı olur.Ne kadar fazla oynarsanız düşünme problem çözme becerileri ..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
LevelUp 9 | Zincir Su Doku 7 Yaş Üzeri LevelUp 9 | Zincir Su Doku 7 Yaş Üzeri
-10 %
4x4 ve 5x5 Manyetik Zincir Su Doku, düzenli oynandığında bellek ve mantık geliştiren en popüler oyunlardan biridir.4x4 ve 5x5 Manyetik Zincir Su Doku Oyunu Kolay , Orta ve Zor seviyeler olmak üzere 3 farklı seviyeden oluşur.Kutu İçeriğinde; 1 Adet Manyetik Oyun Tablası  Topl..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
LevelUp 10 | Apartman Su Doku LevelUp 10 | Apartman Su Doku
-10 %
4x4 ve 5x5 Manyetik Apartman Su Doku, düzenli oynandığında bellek ve mantık geliştiren en popüler oyunlardan biridir.4x4 ve 5x5 Manyetik Aaprtman Su Doku Oyunu Kolay , Orta ve Zor seviyeler olmak üzere 3 farklı seviyeden oluşur.Kutu İçeriğinde; 1 Adet Manyetik Oyun Tablası  ..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
Look Look ( Bak Bak ) | Orijinal Oyun Look Look ( Bak Bak ) | Orijinal Oyun
-46 % Stokta Yok
Sevimli yaratıkların hepsi birbirine benziyor… Dikkatli bak, odaklan ve karttaki şekilleri bul… Meydan okumak için bir kart çekin. Aynı yaratıkları 2 farklı renkli çerçeve içinde bulmanız mı gerekecek, yoksa numarayı seçtiğinizde hızlı matematik mi yapacaksınız? Rakibinizle yarışmak için kartı ya se..
129,90 TL 69,90 TL Vergiler Hariç:59,24 TL
Gösterilen: 1 ile 40 arası, toplam: 40 (1 Sayfa)