Kolay Öğrenme Yöntemi ile Çıkarma İşlemi | Dikkat Atölyesi
Kolay Öğrenme Yöntemi ile Çıkarma İşlemi | Dikkat Atölyesi
Kolay Öğrenme Yöntemi ile Çıkarma İşlemi | Dikkat Atölyesi
Kolay Öğrenme Yöntemi ile Çıkarma İşlemi | Dikkat Atölyesi
Kolay Öğrenme Yöntemi ile Çıkarma İşlemi | Dikkat Atölyesi

Kolay Öğrenme Yöntemi ile Yaz Sil Çıkarma İşlemi Oyunu| Dikkat Atölyesi

İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺237,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺229,30(KDV Dahil)
:

Çıkarma Öğreten Oyuncak Kolay Öğrenme Yöntemiyle Yaz Sil Çıkarma İşlemi Oyunu

Çocuğunuzun çıkarma işlemini zihinden pratik işlemler yaparak öğrenmesini ister misiniz? Çocuğunuza çıkarma işlemini defalarca öğretmenize rağmen çıkarma işlemlerini yapmakta güçlük çekiyor, unutuyor, sürekli karıştırıyor ve bir türlü öğrenemiyor ise kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil çıkarma işlemi oyunu tam size göre.

Tak çek kolay öğrenme yöntemi, çocukların çıkarma işlemini kolayca öğrenerek bilgileri eğlenceli bir şekilde pekiştirmesine yardımcı olur. Dikkat atölyesi yayınları çocuklar için uzmanlar tarafından tasarlanan kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil çıkarma işlemi oyunu sayesinde, çocuklar kalemi takıp çekerek kendi kendilerine çalışmaktan mutluluk duyacaktır.

Kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil çıkarma işlemi oyunu, çocuklar için hem eğlenceli hem de öğreticidir. Ayrıca tak çek kontrol paneli sayesinde çıkarma işlemlerinin cevaplarını kendi kendine kontrol etme fırsatı verir. Tak çek kontrol panelli kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil çıkarma işlemi oyunu çocuğunuzun çıkarmayı 1’den 20’ye kadar çıkarmayı hızlı öğrenmesini ve hatırlamasını geliştirmenin harika bir yoludur.

Eğlenceli çıkarma işlemi oyunu bilgi kartları kolay öğrenme için ne kadar etkilidir?

Eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunan çıkarma öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil çıkarma işlemi oyunu, çocukların hızlı ve kolayca öğrenmesine katkı sağlar. Öğretmenler tarafından tavsiye edilen çıkarma öğreten oyuncak öğrencilerin çıkarma işlemlerini kolayca öğrenmesine ve tekrarlayan bilgileri yanıtlarken daha güvende olmalarına katkı sağlar.

Çıkarma öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemi yaz sil çıkarma işlemi oyunu kartlarıyla öğrenme süreci, hafıza performansını arttırmanın en şaşırtıcı yoludur. Çıkarma işlemi oyunu, çocukların çıkarma işlemlerini kolayca öğrenmesine katkı sağlayarak matematik becerilerini geliştirmeye yardımcı kanıtlanmış bir oyundur.

Dikkat atölyesi yayınları uzman eğitimcileri tarafından hazırlanan çıkarma öğreten kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil çıkarma işlemi oyunu aktivite kartları çift taraflıdır. Her yüzünde farklı çıkarma işlemleri yer alır. Çıkarma öğreten oyuncakla zihinden pratik çıkarma işlemi soruları hafıza, zeka gelişimi, mantık ve muhakeme, düşünme becerisi, dikkat ve odaklanma gibi alanların gelişmesine yardımcı oluyor.

Kolay Öğrenme Yöntemiyle Yaz Sil Çıkarma İşlemi Öğreten Oyuncak Nasıl Oynanır?

Çıkarma öğreten oyuncak tak çek kontrol panelli kolay öğrene yöntemiyle yaz sil çıkarma işleminin ön ve arka tarafı bir test gibi inşa edilmiştir. Her bir delik bir cevap şıkkı gibi düşünülerek yapılmıştır. Çıkarma işleminin doğru olması için uygun cevap seçeneği bulup altındaki deliğe kalemi takmamız gerekiyor. Cevap doğru ise kartı yukarı doğru çektiğimizde kart panelden kolayca çıkarılıyor. Eğer yapılan çıkarma işlemi yanlış ise kalem kilit görevi görür ve kartı çıkmaz. Bu durumda bir sonraki çıkarma işlemine geçemezsiniz. Doğru sonucu buluncaya kadar kalemi takıp kartı çekerek doğru cevap seçeneğini bulunur. Çıkarma öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil çıkarma işlemini öğrenmek isteyen her çocuk bu işlemi tekrar tekrar yaparak görsel algı becerisi sayesinde kendi kendine çıkarma işlemlerini öğrenebilir.

Çıkarma öğreten kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil çıkarma işlemi oyununun hem ön hem de arka yüzeyinde yaz sil kalem kullanılarak işlemler yapılır. Kutunun arka penceresi sadece çıkarma işleminin görülmesini sağlar. Cevap şıklarını görmeden çıkarma işlemini tahmin etmeye çalışır. Doğru kelimeyi görmek için panel üzerinde kartlar hafifçe yukarı doğru çekilir ve panel altında kalan cevabın ortaya çıkması sağlanır.

Çıkarma öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil çıkarma işlemi oyunu çocukların severek oynadığı ve tekrar tekrar eğlenceli bir şekilde öğrendiği uzmanlar tarafından tasarlanan bir oyundur. Bu oyun sayesinde çocuklar bir ebeveynden yardım almadan kendi kendine çıkarma işlemini tak çek yaparak öğrenir. Görsel algı becerisini de devreye sokan çıkarma öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil çıkarma işlemi oyunu sürekli unutan defalarca öğretmenize rağmen sürekli karıştıran çocuklar için umut oldu.

Çıkarma İşlemi Öğretmenin Püf Noktaları

Okullarda ritmik sayma yöntemiyle öğretilen Çıkarma İşlemini ezberleme çocuklarda sıklıkla karıştırılmaya sebep olabiliyor. Uzmanlar tarafından geliştirilen çıkarma öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil Çıkarma İşlemi oyunu görsel algı becerisiyle çocuğun kendi kendini test ederek kolay ve hızlı bir şekilde öğrenmesini sağlıyor.

Dört işlemin temelini oluşturan çıkarma işlemi genellikle okul öncesi dönemde ve 1. sınıfta öğrencilere öğretilir. Yıllardır hemen hemen hepimizin pratik işlem yapmada yaşadığı sorunlar çıkarma öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil Çıkarma İşlemi oyunu sayesinde artık sorun olmaktan çıkıyor. Çocukları okul çağına gelen ebeveynlerin en çok aradığı soruların başında çıkarma işlemini çocuklarıma en kolay ve hızlı nasıl öğretirim sorusu gelmektedir.

İşte çıkarma işlemini kolayca, pratik ve hızlı öğreteceğiniz bir yöntem olan çıkarma öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle çıkarma işlemi oyunu sayesinden çıkarma işlemi ebeveynler için kabus olmaktan çıkıyor.

Çıkarma İşlemi En Kolay Nasıl Yapılır?

Yaşamın her alanında hemen her yerde karşımıza çıkan çıkarma işlemini zihinden pratik olarak yapma birçok öğrencinin matematik dersinden korkmasına neden olmuştur. Çıkarma işlemini zihinden pratik olarak yapmak için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlar arasında çıkarma işlemini şarkı haline getirme, zihinden eğlenceli öğretici çıkarma işlemi kitabında alıştırma ve etkinlikler yapmak, yazarak çalışma, ritmik sayma ve karşılıklı soru cevap gibi yöntemler yer almaktadır.

Küçük yaşlardan itibaren çıkarma işlemini kolayca öğretmek isteyen ebeveynler için uzmanlar tarafından hassasiyetle hazırlanan çıkarma öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil çıkarma işlemi oyunu sayesinde çocuklar fiziksel olarak hem oyun oynamış olacak hem de kaliteli zaman geçirerek çıkarma işlemini kolayca zihinden yapacaktır.

Kutu içeriği :

- Kolay öğrenme yöntemini destekleyen tak çek kontrol panelli kutu
- Yazılıp silinebilir çift taraflı 72 görev kartı
- 142 aktivite
- Yaz sil kalem

Yaş Grubu : 5 – 10 yaş için uygundur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR