Kolay İngilizce Konuşturan Resimli Kartları Oyunu |
Kolay İngilizce Konuşturan Resimli Kartları Oyunu |

Kolay İngilizce Konuşturan Resimli Kartları Oyunu | 6+ Yaş Dikkat Atölyesi

İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺244,50(KDV Dahil)
:

Kolay Öğrenme Yöntemiyle Yaz Sil Kolay İngilizce Konuşturan Resimli Kartlar

Çocukların İngilizce kelimeleri kolay, kalıcı ve hızlı öğrenmesini ister misiniz? 

Çocuğunuza İngilizce kelimeleri defalarca öğretmenize rağmen İngilizce kelimeleri aklında tutmakta güçlük çekiyor, unutuyor, sürekli karıştırıyor ve bir türlü öğrenemiyor ise Kolay İngilizce Konuşturan Resimli Kelime Kartları oyunu tam size göre.

 

Tak Çek kolay öğrenme yöntemi, çocuklara kolay İngilizce konuşturan resimli kelime kartlarıyla kolayca ezberleyerek İngilizceye temel oluşturarak eğlenceli bir şekilde pekiştirmesine yardımcı olur. Dikkat Atölyesi Yayınları çocuklar için uzmanlar tarafından tasarlanan kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil kolay İngilizce konuşturan resimli kelime kartları oyunu sayesinde, çocuklar kalemi kendi kendilerine takıp çekerek çalışmaktan mutluluk duyar.

 

Kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil kolay İngilizce konuşturan resimli kelime kartları oyunu, çocuklar için hem eğlenceli hem de öğreticidir. Ayrıca tak çek kontrol paneli sayesinde resimdeki İngilizce kelimeleri tahmin ederek cevapları kendi kendine kontrol etme fırsatı verir. Tak çek kontrol panelli kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil kolay İngilizce konuşturan resimli kelime kartları oyunu çocuğunuzun kolay İngilizce konuşturan resimli kelimeleri kartlar sayesinde ezberlemesini, hızlı öğrenmesini ve hatırlamasını geliştirmenin harika bir yoludur.

 

Kolay İngilizce konuşturan resimli kelime kartları oyunu İngilizceyi kolay ve hızlı öğrenmede ne kadar etkilidir?

 

Eğlenceli bir öğrenme deneyimi sunan kolay İngilizce oyuncağı kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil kolay İngilizce oyunu, çocuklara konuşturan resimli kelime kartlarıyla hızlı öğrenmesine katkı sağlar. Öğretmenler tarafından tavsiye edilen kolay İngilizce konuşturan resimli kelime kartları  oyunu, öğrencilerin İngilizce kelimeleri kolayca ve hızlı bir şekilde öğrenmesine ve tekrarlayan bilgileri yanıtlarken daha güvende olmalarına katkı sağlar.

 

Konuşturan İngilizce kelime kartları oyuncağı kolay öğrenme yöntemi yaz sil kolay İngilizce konuşturan resimli kelime kartları oyunu kartlarıyla öğrenme süreci, hafıza performansını arttırmanın en şaşırtıcı yoludur. Konuşturan İngilizce oyunu, çocukların konuşturan resimli kelime kartlarıyla kolayca öğrenmesine katkı sağlayarak İngilizce kelimeleri hızlı bir şekilde konuşma becerisini geliştirmeye yardımcı kanıtlanmış bir oyundur.

 

Dikkat Atölyesi Yayınları uzman eğitimcileri tarafından hazırlanan konuşturan İngilizce kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil kolay İngilizce oyunu konuşturan resimli kelime kartları çift taraflıdır. Her yüzünde farklı resimli kelimeler yer alır. Konuşturan İngilizce oyuncak hafıza, zeka gelişimi, mantık ve muhakeme, düşünme becerisi, dikkat ve odaklanma gibi alanların gelişmesine yardımcı olur.

 

Kolay Öğrenme Yöntemiyle Yaz Sil Kolay İngilizce Konuşturan Resimli Kelime Kartları İngilizce Öğreten Oyuncak Nasıl Oynanır?

Konuşturan İngilizce kelime kartları oyuncağı tak çek kontrol panelli kolay öğrene yöntemiyle yaz sil kolay İngilizce  konuşturan resimli kelime kartları oyunu ön ve arka tarafı bir test gibi inşa edilmiştir. Her bir delik bir cevap şıkkı gibi düşünülerek yapılmıştır. Resimdeki İngilizce kelimeyi doğru tahmin edip uygun cevap seçeneği bulup altındaki deliğe kalemi takmamız gerekiyor. Cevap doğru ise kartı yukarı doğru çektiğimizde kart panelden kolayca çıkarılır. Eğer tahmin edilen kelime yanlış ise kalem kilit görevi görür ve kartı çıkaramaz. Bu durumda bir sonraki karta geçemez. Doğru sonucu buluncaya kadar kalemi takıp kartı çekerek doğru cevap seçeneği bulunur. Konuşturan İngilizce oyuncağı kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil kolay İngilizce konuşturan resimli kelime kartlarıyla İngilizce kelimeleri öğrenmek isteyen her çocuk bu işlemi tekrar tekrar yaparak görsel algı becerisi sayesinde kendi kendine İngilizce kelimeleri kolay ve hızlıca öğrenebilir.

 

İngilizce öğreten kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil kolay İngilizce resimli kelime kartları oyununun hem ön yüzü hem de arka yüzünde yaz sil kalem kullanılabilir. Kutunun arka penceresi sadece resimlerin görülmesini sağlar. Cevap şıklarını görmeden resimdeki kelimeyi tahmin etmeye çalışır. Doğru kelimeyi görmek için 

panel üzerinde kartlar hafifçe yukarı doğru çekilir ve panel altında kalan cevabın ortaya çıkması sağlanır.

 

İngilizce öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil kolay İngilizce konuşturan resimli kelime kartları oyunu çocukların severek oynadığı ve tekrar tekrar eğlenceli bir şekilde öğrendiği uzmanlar tarafından tasarlanan bir oyundur.

Bu oyun sayesinde çocuklar bir ebeveynden yardım almadan kendi kendine İngilizce kelimeleri resime bakarak tahmin eder ve tak çek yaparak öğrenir. Görsel algı becerisini de devreye sokan İngilizce öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil kolay İngilizce oyunu sürekli unutan defalarca öğretmenize rağmen sürekli karıştıran çocuklar için bir umut oldu. 

 

İngilizce Öğretmenin Püf Noktaları

İngilizce öğrenmenin temelini oluşturan temel kelimeler genellikle okullarda  okul öncesinden itibaren öğrencilere öğretilir. Yıllardır hemen hemen hepimizin öğrenmekte zorluk yaşadığı İngilizce, kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil kolay İngilizce konuşturan resimli kelime kartları oyunu sayesinde artık sorun olmaktan çıkıyor. Her ebeveynin en çok aradığı soruların başında bir yabancı dili çocuklarıma en kolay ve hızlı nasıl öğretirim sorusu gelmektedir.

İşte İngilizce kelimeleri kolayca, pratik ve hızlı öğreteceğiniz bir yöntem olan İngilizce öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil  kolay İngilizce konuşturan resimli kelime kartları oyunu sayesinden İngilizce öğrenme ebeveynler için kabus olmaktan çıkıyor. 

 

İngilizceyi En Kolay Nasıl Öğrenirim?

Yaşamın her alanında hemen hemen her yerde karşımıza çıkan bir yabancı dil öğrenme bir çok öğrencinin İngilizceyi öğrenemeyeceğini düşünmesine neden olmuştur. İngilizce kelime ezberlemek için bir çok yöntem bulunmaktadır. Bunlar arasında İngilizce filmler izleme, İngilizce şarkılar dinleme gibi yöntemler yer almaktadır.  

Çocuklarına küçük yaşlardan itibaren bir yabancı dil öğretmek isteyen ebeveynler için uzmanlar tarafından hassasiyetle hazırlanan İngilizce öğreten oyuncak kolay öğrenme yöntemiyle yaz sil kolay İngilizce konuşturan resimli kelime kartları oyunu sayesinde çocuklar fiziksel olarak hem oyun oynamış olacak hem de kaliteli zaman geçirerek İngilizce kelimeleri kolayca öğrenecektir.

 

Kutu içeriği :

 

- Kolay öğrenme yöntemini destekleyen tak çek kontrol panelli kutu

- Yazılıp silinebilir çift taraflı 54 görev kartı

- 106 aktivite

- Yaz sil kalem

Yaş Grubu : 3 - 10 yaş için uygundur.

Yaş Seç
3 Yaş 4 Yaş 5 Yaş 6 Yaş 7 Yaş 8 Yaş
Sınıfını Seç
1.Sınıf 2.Sınıf 3.Sınıf 4.Sınıf
Bireysel Oyunlar
Bireysel Oyunlar
Kitaplar
Ders Kitapları Yaz - Sil Kitaplar
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR