Menu
Sepetim

Kelime Oyunları

Aklında Tut 6-99 Yaş

Aklında Tut 6-99 Yaş

₺14,90

₺19,90

Ürünü İncele 

%25 İndirim

%25İndirim

Bir Günüm | Daily Routine

Bir Günüm | Daily Routine

₺36,90

₺49,90

Ürünü İncele 

%26 İndirim

%26İndirim

100 Sözcük Türkçe İngilizce

100 Sözcük Türkçe İngilizce

₺39,90

₺59,90

Ürünü İncele 

%33 İndirim

%33İndirim

12>

Kelime Türetme, Hızlı Düşünme, Türkçe Zeka Oyunları Hakkında Tüm Merak Edilenler

 

Çocuklar, ilk öğrenimlerini oyunlar sayesinde yaşarlar. Bu bakımdan çocuklarınızın oynadığı oyunlara dikkat etmeniz ve onları, zeka gelişimlerini olumlu yönde etkileyen oyunlara yönlendirmeniz gerekir. Özellikle çeşitli zeka oyunları ile çocuklarınızın zeka gelişimlerine katkı sağlayabilirsiniz. Bu konuda sizlere hizmet eden firmamız, çocuklarınızın gelişimini etkileyen zeka oyunları satışı yapmaktadır. Kelime türetmehızlı düşünme ve Türkçe zeka oyunları firmamızın satışını yaptığı setlerdir. Bu zeka oyunlarımız sayesinde çocuklarınızın dil becerisini ve düşünme becerisini geliştirebilirsiniz. Firmamızın en özel ürünleri arasında yer alan kelime türetme, hızlı düşünme ve Türkçe zeka oyunlarını buradan inceleyebilirsiniz.

 

Kelime Türetme, Hızlı Düşünme, Türkçe Zeka Oyunlarının Faydaları

 

Zeka oyunları, çocuklar için hem eğlenceli hem de öğreticidir. Kelime türetmehızlı düşünme ve Türkçe zeka oyunları şu faydaları sağlar:

 

  • Çocuklarınızın konuşma becerisini geliştirir.
  • Çocuklarınız olaylar karşısında hızlı düşünebilir.
  • Çocuğunuzun dilimizi öğrenmesi kolaylaşır.
  • Konuşmalarının düzelmesini sağlar.
  • Çocuğunu harfleri tanır.

 

Bunun gibi daha birçok faydası bulunan bu setlerimiz, mağazamızın kategorisinde sizlere sunulur. Beğendiğiniz zeka oyunları setlerimizi buradan sipariş edebilirsiniz. Firmamız, güvenli bir alışveriş hizmetiyle ürünlerinizi en kısa sürede adresinize teslim eder.

 

Kelime Türetme, Hızlı Düşünme, Türkçe Zeka Oyunları

 

Mağazamızın en nadide setleri arasında yer alan kelime türetmehızlı düşünme ve Türkçe zeka oyunları setlerimiz, çocuklarınızın hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerini sağlar. Firmamızın satışını yaptığı bu ürünlerimizden istediğinizi buradan anında sipariş edebilirsiniz. Kalite ve uygun fiyat hizmetlerimiz sayesinde firmamızdan tereddüt etmeden alışveriş yapabilirsiniz. Kelime türetme, hızlı düşünme ve Türkçe zeka oyunlarımız, çocuklarınıza özel olarak üretilmiştir. Tüm ürünlerimiz kalite standartlarına uygundur. Ürünlerimiz, son derece dayanıklıdır ve aynı zamanda çocuklarınızın uzun zaman boyunca kullanabilecekleri bir kaliteye sahiptir. Bu oyunları, çocuklarınızla beraber oynayarak onların mutluluklarını iki katına çıkarabilirsiniz.

 

Kelime Türetme, Hızlı Düşünme, Türkçe Zeka Oyunları Çeşitleri

 

Kelime türetme, hızlı düşünme ve Türkçe zeka oyunlarımızın oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır. Ürün çeşitlerimizi buradan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu alanda sizlere sunduğumuz birçok ürün çeşidimiz mağazamızın kategorisinde sizlere sunulur. Beğendiğiniz setlerimizi, buradan anında sipariş edebilir ve ürünlerimize kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

 

Kelime Türetme, Hızlı Düşünme, Türkçe Zeka Oyunları Fiyatları

 

Kelime türetme, hızlı düşünme ve Türkçe zeka oyunlarımızın fiyatları, ürün çeşitlerimize göre farklılık göstermektedir. Ürün fiyatlarımızı buradan öğrenebilirsiniz. Ayrıca setlerimizde yaptığımız büyük indirimleri de yine buradan takip edebilirsiniz. Firmamız, oldukça uygun fiyata sizlere bu zeka oyunları setlerinin satışını sağlar.

 

Kaliteli, Güvenli ve Hızlı Alışveriş

 

Kaliteli, güvenli ve hızlı bir alışveriş hizmeti sağlayan firmamız, seçmiş olduğunuz ürünleri özenli bir şekilde sizlere teslim eder. Bu konuda firmamızın kalitesine rahatlıkla güvenebilir ve beğendiğiniz ürünleri anında bizden alabilirsiniz. Böylece çocuklarınızı mutlu edecek zeka oyunlarına sahip olabilirsiniz.

Flip The Fun | Kelime Oyunu 6+ Yaş
-15 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Flip The Fun ile en doğru kartı atan sen olabilecek misin ?Fli..
129,90 TL 109,90 TL Vergiler Hariç:93,14 TL
İsim - Şehir | Yeni Nesil İsim Şehir Oyunu İsim - Şehir | Yeni Nesil İsim Şehir Oyunu
-33 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi       ..
59,90 TL 39,90 TL Vergiler Hariç:33,81 TL
Tik Tak Boom Ekstra Kutu Oyunu | Bombalı Oyun 4+ Yaş Üzeri Tik Tak Boom Ekstra Kutu Oyunu | Bombalı Oyun 4+ Yaş Üzeri
-3 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderiTik Tak Boom Ekstra Karşınızda...Bomba Patlamadan kelimeni bul,bomb..
164,90 TL 159,90 TL Vergiler Hariç:135,51 TL
Çekirdek Zeka Hikaye Küpleri XL | Dil,Konuşma ve Yaratıcı Yazma Oyunu Çekirdek Zeka Hikaye Küpleri XL | Dil,Konuşma ve Yaratıcı Yazma Oyunu
-43 %
    Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi..
69,90 TL 39,90 TL Vergiler Hariç:33,81 TL
Atasözünü Bul Akıl Oyunu 3- 4 Kelimelik | Atasözü Kartları
-25 %
Atasözünü Bul Akıl Oyunu Kartı çek Atasözünü Bul ve Zile Bas.. Bakalım Kaç tane atasözü bulup,puanları toplayacaksın?3-4 Kelimelik Atasözleri yer almaktadır.Kazanımları: Sosyal Zekayı Geliştirir. Hayal gücünü Geliştirir Sıradışı Düşünme Becerisi Kazandırır ..
59,90 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:38,05 TL
Atasözünü Bul Akıl Oyunu 5-6 Kelimelik | Atasözü Kartları
-25 %
Atasözünü Bul Akıl Oyunu Kartı çek Atasözünü Bul ve Zile Bas.. Bakalım Kaç tane atasözü bulup,puanları toplayacaksın?5-6 Kelimelik Atasözleri yer alır.Kazanımları: Sosyal Zekayı Geliştirir. Hayal gücünü Geliştirir Sıradışı Düşünme Becerisi Kazandırır ..
59,90 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:38,05 TL
Rory'nin Hikaye Küpleri - Klasik - Hediyelik (Rory's Story Cubes- Classic) Rory'nin Hikaye Küpleri - Klasik - Hediyelik (Rory's Story Cubes- Classic)
-11 %
 Yeni, Yepyeni....!Rory'nin Hikaye Küpleri yepyeni asılabilir ambalajı ile karşınızda. Hayal gücünüzü harekete geçirmeye hazır mısınız? 9 Küp 54 Resim 10 milyon kombinasyon Sınırsız sayıda hikayeBu oyunun sırrı çok düşünmemek. Resimlere hızlıca bakıp konuşmaya başl..
139,90 TL 124,90 TL Vergiler Hariç:105,85 TL
Rory'nin Hikaye Küpleri - Eylemler - (Rory's Story Cubes - Actions) | 4+ Yaş Rory'nin Hikaye Küpleri - Eylemler - (Rory's Story Cubes - Actions) | 4+ Yaş
-11 %
Rory'nin Hikaye Küpleri Eylemler, şimdi yeni ambalajı ile karşınızda! Bu set dil öğretiminde çok etkilidir. Ayrıca diğer herhangi bir set ile karıştırarak da oynayabilirsiniz. Eylemler setindeki 54 resim en sık kullanılan fiiller üzerine kurulmuştur.Rory'nin Hikaye Küpleri oyunu üzerinde ha..
139,90 TL 124,90 TL Vergiler Hariç:105,85 TL
Bilmecelerle İlk Kelimelerim | Bi Kutu Oyun Bilmecelerle İlk Kelimelerim | Bi Kutu Oyun
-33 %
Uzman gözetiminde hazırlanan Bilmecelerle İlk Kelimelerim oyununun bilmeceleri titizlikle çalışılmış ve her biri dikkatle seçilmiştir.Bilmeceler çocukların bilişsel gelişimi ve dil gelişimine katkı sağlayacak oyunlar ve kazanımlarla birlikte sunulur. Takım oyunu oynama şekli ile de aile içi ..
59,90 TL 39,90 TL Vergiler Hariç:33,81 TL
Bir Günüm - Daily Routine | İngilizce Eğitimi Bir Günüm - Daily Routine | İngilizce Eğitimi
-20 %
Bir Günüm ; “Daily Routine”,  “Bir Günüm” görsel set, gün içi yapılan aktivitelerin resimlenmesi ile oluşmuştur. Türkçe ve İngilizce metinler ile hazırlanan “Bir Günüm” seti, çocuk yaşamında bir gün boyunca yapılanlar ve yapılması tavsiye edilen 50 görselden oluşmuştur.Nasıl Oynanır?  ..
49,90 TL 39,90 TL Vergiler Hariç:33,81 TL
Bay Bilmiş Kutu Oyunu | Samatlı Bay Bilmiş Kutu Oyunu | Samatlı
-27 % Stokta Yok
Bay BilmişBay Bilmiş ! Size Meydan Okuyor.Bakalım onun kadar bilgili ve hazırcevap mısınız?Onu dikkatle Dinleyin Sorduğu sorulara cevap verin ve süre bitmeden sıranın diğer oyuncuya geçmesi için kafasına bastırın.Oyunu size BAY BİLMİŞ anlatacak..Dikkatle Dinleyin çünkü sabırsız B..
299,00 TL 219,00 TL Vergiler Hariç:185,59 TL
Cümle Kurmaca Okul Öncesi Akıl Oyunu | 4+ Yaş
-36 %
Cümle Kurmaca Okul Öncesi Akıl Ve Zeka Oyunu En anlamlı cümleyi kurabilen sen olacak mısın ? Bir zor kart bir kolay kart seç ve cümleni kur kazanan sen ol. Kazanımları: Sosyal Zekayı Geliştirir. Hayal Gücünü Geliştirir. Sıradışı Düşünme Becerisi Geliştirir. T..
69,90 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:38,05 TL
Kelimegen | Kelime Dağarcığı Geliştirme Oyunu Kelimegen | Kelime Dağarcığı Geliştirme Oyunu
-25 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Dikkatin ön planda olduğu Kelimegen'de en önemli bir diğer unsu..
79,90 TL 59,90 TL Vergiler Hariç:50,76 TL
Twin Game English | İngilizce Kelime Oyunu Twin Game English | İngilizce Kelime Oyunu
-31 %
    Twin Game EnglishMinikler için,miniklerin elinden bırakmayacağı sıradışı bir ingilizce kelime oyunu.5 farklı oyun pulu ile ister hayvanlar ingilizce,sebze ve meyveler ingilizce,renkler ingilizce,sayılar ingilizce,nesneler ingilizce ile Hem ingilizce  dil becerisi gelişsi..
79,90 TL 54,90 TL Vergiler Hariç:46,53 TL
Kelime Avcısı | Kelime Türetme Oyunu
-39 %
Bildiğiniz tüm kelime oyunlarını unutun..Kelime Avcısı oyunu eğlence de sınır tanımıyor.Kelime Avcısı ile bulduğunuz kelimeyi,rakipleriniz başka kelime düşünürken unutmamaya çalışacaksınız.. Kazanımlar; Türkçeyi doğru kullanma becerisi kazandırır. Kelime dağarcığını ..
89,90 TL 54,90 TL Vergiler Hariç:46,53 TL
Alfabe Puzzle | Circle Toys Alphabet Puzzle Alfabe Puzzle | Circle Toys Alphabet Puzzle
-17 %
Alfabe Puzzle | Alphabet Puzzle128 Parçadan oluşan alfabe (alphabet ) puzzle 3 Yaş ve üzeri çocuklar için hazırlanmış eğlenceli ve öğretici eşleştirme oyunudur.Alfabede yer alan 29 Harfin her biri ,ilgili imgenin sesi ile ile başlayan varlık ya da nesnelerle ilişkilendirlmiştir.Çocuklar ilgili h..
69,90 TL 57,90 TL Vergiler Hariç:49,07 TL
Türkçe İngilizce 100 Sözcük | İlk Kelimelerim
-33 %
100 Adet Gerçek Görsellerden Oluşan Türkçe İngilizce Kartlar ..
59,90 TL 39,90 TL Vergiler Hariç:39,90 TL
Cümle Kurmaca Akıl Oyunu | 7 + Yaş
-36 %
Cümle Kurmaca Akıl Ve Zeka Oyunu En anlamlı cümleyi kurabilen sen olacak mısın ? Bir zor kart bir kolay kart seç ve cümleni kur kazanan sen ol. Kazanımları: Sosyal Zekayı Geliştirir. Hayal Gücünü Geliştirir. Sıradışı Düşünme Becerisi Geliştirir. Türkçe'yi Doğ..
69,90 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:38,05 TL
Aklında Tut Zeka Hafıza Kart Oyunu 8-99 Yaş
-25 %
Aklında Tut  Hafıza Oyunu 8-99 Yaş En fazla kartı sen aklında tut herkesi şaşırt..Kazanımları; Hafızayı Güçlendirir Dikkati Geliştirir Motivasyonu Artırır Hızlı Düşünme Becerisi Geliştirir40 Adet Kart ..
19,90 TL 14,90 TL Vergiler Hariç:12,63 TL
Aklında Tut Hafıza Kart Oyunu 6-99 Yaş
-25 %
Aklında Tut Oyunu - Hafızanı Güçlendir 6-99 Yaş En fazla kartı sen aklında tut herkesi şaşırt..Kazanımları; Hafızayı Güçlendirir Dikkati Geliştirir Motivasyonu Artırır Hızlı Düşünme Becerisi Geliştirir40 Adet Kart ..
19,90 TL 14,90 TL Vergiler Hariç:12,63 TL
Rory'nin Hikaye Küpleri - Yolculukta -(Rory's Story Cubes - Voyages) Rory'nin Hikaye Küpleri - Yolculukta -(Rory's Story Cubes - Voyages)
-11 %
Rory'nin Hikaye Küpleri Yolculuktayı oynamak harikadır. Yepyeni ambalajı ile sevdiklerinize hediye etmek de harikadır.Bu seti diğer herhangi bir set ile karıştırarak da oynayabilirsiniz. Hikayelerinize "Bir zamanlar" diye başlayın ve destansı macera hikayeleri söylemek için  Yolculukta setini k..
139,90 TL 124,90 TL Vergiler Hariç:105,85 TL
Brain Box İlk Resimlerin İngilizce | BrainBox Pictures İngilizce Brain Box İlk Resimlerin İngilizce | BrainBox Pictures İngilizce
-11 % Stokta Yok
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)