BrainBox İlk Sayılarım ( First Numbers) | İngilizce
BrainBox İlk Sayılarım ( First Numbers) | İngilizce

BrainBox İlk Sayılarım ( First Numbers) | İngilizce

Fiyat : ₺379,00(KDV Dahil)
:
BrainBox İlk Sayılarım (First Numbers) okul öncesi çocuklara iyi bir başlangıç sağlamak için tasarlanmış bir oyundur.

Dayanıklı çift taraflı kartın her birinde, bir tarafında resimler farklı miktarlar veya sayılar ile gösterilir. Kartın diğer tarafında her bir resimden yalnızca birer adet ve “Kaç tane?” veya “Hangi sayı?” sorusu bulunur. 

Oyunun amacı bir karta bakıp o kart hakkında konuşmak, sonra ters çevirip her bir resmin kaç tane olduğunu veya resimlerin üzerindeki sayıları hatırlamaktır. Eğer sayılar doğru bilinirse bu kart kazanılır. 5 veya 10 dakikanın sonunda en çok kartı olan kişi oyunu kazanır. 

Bu oyun en az %70 i tekrar kullanılabilen malzemeden yapılmış ve Birleşik Krallık'ta tasarlanmıştır. Farklı konularda da oyunların olduğu BrainBox serisi olağanüstü eğlencelidir.

Beceriler: Dikkat, konsantrasyon, hafıza, İngilizce.

BrainBox First Numbers is designed to give pre-school children a head start. 

Each sturdy double-sided card shows different quantities or numerals on one side. The back shows just one of each image, or the image with the numeral missing, with the question, "How many?" or "What number?" The object of the game is to look at and talk about a card, then turn it over and try to remember how many of each image was shown, or which numerals were on the images. If the numbers are given correctly, the card is kept, and the person with the most number of cards after 5 or 10 minutes is the winner. 

Made from a minimum of 70% recycled material and designed in the UK, the BrainBox range is fabulous fun.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR