Menu
Sepetim

Tüm Zeka Oyunları

Algı Alanlarına Göre Zeka Oyunları Hakkında Tüm Merak Edilenler

 

Zeka oyunları, görsel ve 3 boyutlu olarak tasarlanıp kişilerin akıl ve zeka gelişimleri için tasarlanmıştır. Algı alanlarına göre zeka oyunları farklı kategorilerde incelenebilir. Algı oyunları; kişinin becerilerini geliştirerek gelişim düzeyini arttırır. Kişilerin farklı konular hakkında analiz yaparak akıl yürütmesini sağlar. Nesneler arasında ilişkiler kurulmasını öğreterek bu oyunları eğlenceli hale getiriyor. Bu oyunlarla ilgili farklı kategorilerde hizmetler veriyoruz. Siz de bu oyunlara sahip olmak isterseniz bize başvurabilirsiniz.

 

Dikkat, Konsantrasyon, Odaklanma Alanında Zeka Oyunları

 

Algı alanlarına göre zeka oyunları kategorisinde dikkat, konsantrasyon, odaklanma oyunları da vardır. Bu oyunlar konsantrasyonu ve dikkati pekiştirerek zeka gelişimi sağlıyor. Planlı ve odaklı bir şekilde strateji oluşumları sağlanıyor.


Bu oyunların adından bahsedecek olursak şöyledir;

 

 

Farklı kategorilerde oyun türleri vardır. Görsel hafızayı güçlendirerek odaklanmayı sağlar. Akıl yürüterek stratejik düşünmeleri ön plana çıkarır. Bu oyunlardan faydalanabilmek için bize ulaşabilirsiniz. Dikkatli ve odaklı bireyler yetişmesini sağlar.

 

Matematik, Hız, İşlem Becerisi Alanında Zeka Oyunları

 

Matematiği ve işlemleri hızlı bir şekilde öğretebilmek amacıyla şekillerden yardım alınarak tasarlanan oyun türüdür. Algıları genişleterek analitik düşünmeye yönlendirir. Zekayı geliştirerek hızlı düşünmeyi sağlar.


Bu oyunlarla ilgili verdiğimiz hizmetler şunlardır;

 

 

Bu oyunlar algı alanlarına göre zeka oyunları kapsamındadır. Hızlı işlemlerle matematiğiniz geliştirerek beyin gelişimine katkı sağlar.

 

Strateji, Planlama, Akıl Yürütme Alanında Zeka Oyunları

 

Bu zeka oyunları stratejik düşünmeye yönlendirerek farklı şekillerde akıl yürütmeyi sağlar. Hızlı ve analitik düşünmelere yönlendirir. Puzzle küplerSorti Zeka OyunuCorepoly, Satranç ve damaSurakartaReverse, Q bitz 8+ gibi farklı zeka oyunları vardır. Etkili bir şekilde problem çözmeye yönlendiren ve öğreten zeka oyunlarıdır. Her yaş grubu bu oyunlardan satın alarak bunu etkili şekillerde öğrenebilirler. Siz de bize danışarak bu kategorilerle ilgili bilgi alabilirsiniz.

 

Görsel Hafıza, Görsel Algı Alanında Zeka Oyunları

 

Görsel hafızamızı etkin bir şekilde kullanmayı ön plana alan zeka oyunlarıdır. Algıyı genişleterek farklı düşünce yapılarına girmemizi sağlar. Moli DedektifBardaklar, Dedemin EviBak Bakalım Ne Değişti bu oyunlardan sadece bazılarıdır.

 

Puzzle, El Becerisi Alanında Zeka Oyunları

 

Puzzle, el becerisini geliştirerek hızlı hareket etmeye yönlendiren zeka geliştirici oyunlardır. Analitik düşünmelerle yaratıcı fikirlerin önünü açıyor. Girişimci hamlelerle dili etkili şekillerde kullanmayı öğretiyor. Dedemin eviAhşap Çubuklar,  JengaEqulibrio,Pattern Play gibi oyun çeşitleri bunlara örnek verilebilir.

Ayrıca yaşlara göre ayrılmış puzzle seçenekleri de mevcut.

2+ Yaştan itibaren 

Çekirdek Zeka Bubble Core | Matematik Oyunu 6+ Yaş Çekirdek Zeka Bubble Core | Matematik Oyunu 6+ Yaş
Fırsat -29 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Bubble Core Eğlenceli Bir matematik oyunu..Zarları at,gelen sa..
69,90 TL 49,90 TL Vergiler Hariç:42,29 TL
Dedemin Evi | Ahşap Oyuncak 3+ Yaş Dedemin Evi | Ahşap Oyuncak 3+ Yaş
Fırsat -50 %
Dedemin Evi Ahşap Oyuncağı ile Hangi Hayalini Gerçekleştireceksin?Dedemin Evi, her yaştan doğa severin keyifle oynayacağı ve hayal kuracağı, oynarken iç dünyanızı görebileceğiniz ve çocukların hayal dünyasına erişebileceğiniz etkileyici bir Ahşap Oyuncaktır.Evi inşaa ederken, adeta ..
139,90 TL 69,90 TL Vergiler Hariç:59,24 TL
Tik Tak Boom Ekstra Kutu Oyunu | Bombalı Oyun 4+ Yaş Üzeri Tik Tak Boom Ekstra Kutu Oyunu | Bombalı Oyun 4+ Yaş Üzeri
Fırsat -4 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderiTik Tak Boom Ekstra Karşınızda...Bomba Patlamadan kelimeni bul,bomb..
164,90 TL 159,00 TL Vergiler Hariç:134,75 TL
Buz Tuzağı | Eğitici Zeka Oyunu - Moli Toys
Fırsat -43 %
Her yaşa KAHKAHA DOLU EĞLENCEEl-Göz koordinasyonunu arttırır.Görsel algı kabiliyetini geliştirirBirlikte oynama becerisi geliştirir.Nasıl Oynanır?2 kişi ile oynanır.Taraflar sırasıyla buz küplerine çekiçle vurarak küpleri düşürmeye çalışır.Amaç ortadaki atı düşürmemektir...
69,90 TL 39,90 TL Vergiler Hariç:33,81 TL
Flip The Fun | Kelime Oyunu 6+ yAŞ
Fırsat -31 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Flip The Fun ile en doğru kartı atan sen olabilecek misin ?Fli..
129,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
Moli Dedektif Plus | Dedektif Oyunu Küçük ve Büyük Yaş Bir arada Moli Dedektif Plus | Dedektif Oyunu Küçük ve Büyük Yaş Bir arada
Fırsat -45 %
105 Adet Oyun Kartı 9 Adet Zemin Oyun Kartı 1 ZilNasıl Oynanır ?Dedektif Moli oyununda bulunan kartlar arka tarafları görülecek şekilde üst üste dizilir. Daha sonra 9 parçadan oluşan 15×21 cm uzunluğundaki basılmış şekiller 63×45 oluşturacak şekilde ortaya yerleştirilir. Zil de herkesin uz..
79,90 TL 44,00 TL Vergiler Hariç:37,29 TL
Lider Çiftçi | Tarım Teknolojileri Oyunu 8+ Yaş Lider Çiftçi | Tarım Teknolojileri Oyunu 8+ Yaş
-34 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderiLider Çiftçi Tarım Teknolojileri OyunuDünyayı Kurtarmak İçin herkes..
180,00 TL 119,00 TL Vergiler Hariç:100,85 TL
Moli Eğitici Bardaklar Plus | Hızlı Bardaklar Oyunu Moli Eğitici Bardaklar Plus | Hızlı Bardaklar Oyunu
Fırsat -55 %
 İçindekiler72 Adet Gördüm Oyun Kartı5 Farklı Renkte 30 Adet Bardak55 Resimli Görev Kartı (Çocuk)55 Resimli Görev Kartı (Genç) 1 Zil Nasıl Oynanır?Kutu içerisinde 5 farklı renkte bardak bulunmaktadır. Oyuna başlamadan önce bu bardaklar oyunculara 5 farklı renk..
99,90 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:38,05 TL
Türkiye Genel Kültür Ve Dikkat Oyunu | Türkiye Oyunu 6+ Yaş Türkiye Genel Kültür Ve Dikkat Oyunu | Türkiye Oyunu 6+ Yaş
Fırsat -25 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderiTürkiye Dikkat Ve Genel Kültür OyunuBirlikte vakit geçirmenin en eğ..
79,90 TL 59,90 TL Vergiler Hariç:50,76 TL
Çekirdek Zeka Labirent XL Oyunu | Koridor Oyunu Çekirdek Zeka Labirent XL Oyunu | Koridor Oyunu
Fırsat -21 %
Labirent oyunu 4 yaş ve üzeri 2 - 4 kişi ile oynanabilen strateji geliştirme oyunudur.AmaçLabirent oyununun amacı karşı tarafa ilk ulaşmak. Rakibinizin sizden önce ulaşmasını önlemek için önüne engeller konulur.Oyun İçeriği81 kareye bölünmüş bir oyun platformu, 20 adet eng..
99,90 TL 79,00 TL Vergiler Hariç:66,95 TL
Çekirdek Zeka Yörünge Oyunu | Yeni Eko Boy 4+ Yaş Çekirdek Zeka Yörünge Oyunu | Yeni Eko Boy 4+ Yaş
Fırsat -50 %
Yörünge - Sonsuz Döngü; Sağ ve Sol beyni aynı anda çalıştıran harika bir materyaldir!Dheb ve Disleksi çalışmalarında destek materyali olarak kullanılarak çocukların dikkat süresi ve odaklanma becerileri arttırılabilir.Topun yönünü el ve bilek hareketlerinizle kontrol edersiniz. Bu ürün çocuk..
69,90 TL 34,90 TL Vergiler Hariç:29,58 TL
İsim - Şehir | Yeni Nesil İsim Şehir Oyunu İsim - Şehir | Yeni Nesil İsim Şehir Oyunu
Yeni Fırsat -33 %
Yeni Nesil İsim Şehir Oyunu ..
59,90 TL 39,90 TL Vergiler Hariç:33,81 TL
Çekirdek Zeka Dr Cesto Oyunu | 2 Kişilik Çekirdek Zeka Dr Cesto Oyunu | 2 Kişilik
Fırsat -26 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Dr Cestonun en iyi yardımcısı kim olacak ?Her bir oyuncu gö..
69,90 TL 51,90 TL Vergiler Hariç:43,98 TL
Çekirdek Zeka Labirent Eko | Koridor Oyunu 4+ Yaş Çekirdek Zeka Labirent Eko | Koridor Oyunu 4+ Yaş
Fırsat -19 %
Oyunun amacı karşı tarafa ilk ulaşan olmaktır. Rakibiniz sizi yavaşlatmak için karşınıza sürekli engeller çıkaracaktır. Bu canınızı sıkmasın. Her zaman bir çıkış yolu vardır!En kısa yolu bulan siz olabilecekmisiniz? ..
79,90 TL 64,90 TL Vergiler Hariç:55,00 TL
Cubeez Akıl Oyunu | Suratlar Zeka Blue Orange Cubeez Akıl Oyunu | Suratlar Zeka Blue Orange
-14 %
 Her kartta Cubeez’in ifadesi değişiyor! Bu yüzden kazanan olmak için yarışırken dikkat edin ve hızlı düşünün!3 Cubeez parçasını kullanarak Görev kartında gösterilen yüz ifadelerini oluşturmak için yarışın. Görev kartında gösterilen ifadeyi ilk oluşturan oyuncu kartı kazanır.10 kart topl..
174,90 TL 149,90 TL Vergiler Hariç:127,03 TL
Çekirdek Zeka Dr Cesto Oyunu | 4 Kişilik Çekirdek Zeka Dr Cesto Oyunu | 4 Kişilik
-15 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Dr Cesto'nun en iyi yardımcısı olabilecek misin?Herbir oyun..
79,90 TL 67,90 TL Vergiler Hariç:57,54 TL
Kelimegen | Kelime Dağarcığı Geliştirme Oyunu Kelimegen | Kelime Dağarcığı Geliştirme Oyunu
-38 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Dikkatin ön planda olduğu Kelimegen'de en önemli bir diğer unsu..
79,90 TL 49,90 TL Vergiler Hariç:42,29 TL
Çekirdek Zeka Reverse XL Side | Reversi Othello Oyunu Çekirdek Zeka Reverse XL Side | Reversi Othello Oyunu
-30 %
Reversi OyunuReversi 5 yaş ve üzeri herkesin oynayabileceği 2 kişilik bir strateji oyunudur.Oyunun içeriğinde bir oyun alanı, 64 adet çift taraflı taş bulunmaktadır. Oyun alanının kenarlarında oyuncuların taşlarını koyabileceği kapaklı kanallar mevcuttur. Bu sayede oyunu rahatça taşı..
89,90 TL 62,90 TL Vergiler Hariç:53,31 TL
Harfabe | Okuma Yazmaya Hazırlık Harfabe | Okuma Yazmaya Hazırlık
-18 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Alfabe öğrenmenin En Kolay Yolu Nedir?Elbette rekrar tekrar gö..
59,90 TL 48,90 TL Vergiler Hariç:41,44 TL
Çekirdek Zeka Puzzle Küpler Zeka Oyunu | Yeni Nesil Puzzle 5+ Yaş Çekirdek Zeka Puzzle Küpler Zeka Oyunu | Yeni Nesil Puzzle 5+ Yaş
-36 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi  ..
69,90 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:38,05 TL
Çekirdek Zeka Corepoly ( Emlak Ticareti ) | Yerli Üretim Monopoly 7+ Yaş Çekirdek Zeka Corepoly ( Emlak Ticareti ) | Yerli Üretim Monopoly 7+ Yaş
-46 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi2-6 kişi oynanılan Emlak Ticareti Oyunu 6 - 99 yaş oynayabilir. ..
119,90 TL 64,90 TL Vergiler Hariç:55,00 TL
Cortex Fırtınası | Captain Macaque Cortex Fırtınası | Captain Macaque
Fırsat -17 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Cortex Fırtınası Bilsem için tavsiyedir. Cortex Fırtınası;düşü..
179,90 TL 149,90 TL Vergiler Hariç:127,03 TL
Corepoly Kaybedende Kazanır | Monopoly Yerli Üretim Yüksek Kalite 7+ Yaş Corepoly Kaybedende Kazanır | Monopoly Yerli Üretim Yüksek Kalite 7+ Yaş
-25 %
Corepoly Kaybeden de kazanır oyununda neler farklı?Bay Quokka, sizi kurtarmaya geliyor!Dört " Bay Quokka" jetonunuz olduğunda,sıranızın başında bunları verip oyun alanına "bay quokka" olarak dönüş yapabilirsiniz! "Bay Quokka piyonunu kapın ve oyun alanında ilerlerken kira veya vergi öde..
99,90 TL 74,90 TL Vergiler Hariç:63,47 TL
Yaratıcı Set  | %100 Doğal Ağaç Yaratıcı Set  | %100 Doğal Ağaç
-36 %
Dedemin Evi 3+ Yaş200lü Ahşap Bloklar 3+ YaşLengo Jenga 3+ Yaş  ..
289,00 TL 184,90 TL Vergiler Hariç:156,69 TL
Brain Box Türkiye | Türkçe | Hayat Bilgisi - Sosyal Bilgiler Oyunu 7+ Yaş Brain Box Türkiye | Türkçe | Hayat Bilgisi - Sosyal Bilgiler Oyunu 7+ Yaş
-20 %
BrainBox Türkiye ile Ülkemizin her detayını öğrenmeye hazır mısınız?BrainBox Oyunu; 7 Bölge ve 81 ilimizi kapsamaktadır. Türkiye, büyüleyici bir tarihe ve kültüre sahip muhteşem bir ülkedir.Her kart Türkiye'nin farklı bir bölgesini ve ilini kapsar. Bu oyunla Ülkemizin tarihi,co..
149,90 TL 119,90 TL Vergiler Hariç:101,61 TL
Çekirdek Zeka XCUBO Renkli Küpler 4 Kişilik | Yerli Üretim Q bitz Çekirdek Zeka XCUBO Renkli Küpler 4 Kişilik | Yerli Üretim Q bitz
Fırsat -38 %
    Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Görsel algıyı, Parça-bütün algısını ve Şekil-zemin algısını geliştirir...
129,90 TL 79,90 TL Vergiler Hariç:67,71 TL
Çekirdek Zeka XCUBO Renkli Küpler 2 kişilik | Qbitz Yerli üretim Çekirdek Zeka XCUBO Renkli Küpler 2 kişilik | Qbitz Yerli üretim
-25 %
    Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi..
79,90 TL 59,90 TL Vergiler Hariç:50,76 TL
Matmarket Eğlenceli Matematik Oyunu | 7 Yaş üzeri matematik oyunu
-29 %
Matmarket Eğlenceli Matematik Oyunu 7 yaş ve üzeri tüm oyun severler için...İşlem sonucunu en hızlı sen bul ve zile bas puanları toplarken zekan ile herkesi şaşırt...Kazanımları: Dört İşlem Becerisi Geliştirir Problem Çözme Kabiliyetini Geliştirir Hafızayı Güçlendiri..
69,90 TL 49,90 TL Vergiler Hariç:42,29 TL
Brain Box Matematik - Türkçe | Matematik Zeka Oyunu 7+ Yaş Brain Box Matematik - Türkçe | Matematik Zeka Oyunu 7+ Yaş
-20 %
                  Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi BrainBox Matematik Tamamı Türkçe !! Brain..
149,90 TL 119,90 TL Vergiler Hariç:101,61 TL
Çarpışan Sayılar&Dokuz Taş | Kolay Çarpım Tablosu Oyunu 7+ Yaş Çarpışan Sayılar&Dokuz Taş | Kolay Çarpım Tablosu Oyunu 7+ Yaş
-29 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Çarpışan Sayılar ile çarpım tablosunu öğrenmek artık çok kolay .....
69,90 TL 49,90 TL Vergiler Hariç:42,29 TL
Çekirdek Zeka Yaratıcı Bloklar Oyuncağı | 4+ Yaş Çekirdek Zeka Yaratıcı Bloklar Oyuncağı | 4+ Yaş
-23 %
Bloklar Oyunu Yaratıcı Zekayı Geliştirir. Ağır Malzemedir. CE belgelidir.Kutu içerisinde 60 Adet Özel Tasarım Renkli Blok Vardır.Bu oyunun gelişime katkısı;Bütünsel AlgıDikkat Yoğunluğu Eş zamanlılık 3 Boyutlu AlgıDüşünme Becerileri Geliştirmeİnşaa etme becerisi g..
99,90 TL 77,00 TL Vergiler Hariç:65,25 TL
Çekirdek Zeka Pinponi Oyunu | BOUNCEOFF 5+ Yaş Çekirdek Zeka Pinponi Oyunu | BOUNCEOFF 5+ Yaş
-39 %
 Oyuncular görev kartlarında bulunan top dizilimini gerçekleştirmeye çalışır. Bunun için oyun gövdesi masa üstüne yerleştirilir ve oyuncular topu masadan sektirerek oyun gövdesine doğru atarlar ve dizilimi gerçekleştirmeye çalışırlar. ..
69,90 TL 42,90 TL Vergiler Hariç:36,36 TL
Cümle Kurmaca Okul Öncesi Akıl Oyunu | 4+ Yaş
Fırsat -36 %
Cümle Kurmaca Okul Öncesi Akıl Ve Zeka Oyunu En anlamlı cümleyi kurabilen sen olacak mısın ? Bir zor kart bir kolay kart seç ve cümleni kur kazanan sen ol. Kazanımları: Sosyal Zekayı Geliştirir. Hayal Gücünü Geliştirir. Sıradışı Düşünme Becerisi Geliştirir. T..
69,90 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:38,05 TL
Tek Kişilik Renkli Küpler | Xcubo  6+ Yaş
-30 %
Tek Kişilik Oyun ..
49,90 TL 34,90 TL Vergiler Hariç:29,58 TL
Yüzükler Akıl Oyunu | 4 Kişilik Zilli Yüzükler Akıl Oyunu | 4 Kişilik Zilli
Fırsat -14 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi  Yüzükler Oyunu ile Yüzüklerin Efendisi Kim Olacak dersini..
69,90 TL 59,90 TL Vergiler Hariç:50,76 TL
Çekirdek Zeka Bak Bul Oyunu | Look Look Çekirdek Zeka Bak Bul Oyunu | Look Look
Fırsat -22 %
    Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi..
89,90 TL 69,90 TL Vergiler Hariç:59,24 TL
Bilmecelerle İlk Kelimelerim | Bi Kutu Oyun Bilmecelerle İlk Kelimelerim | Bi Kutu Oyun
-33 %
Uzman gözetiminde hazırlanan Bilmecelerle İlk Kelimelerim oyununun bilmeceleri titizlikle çalışılmış ve her biri dikkatle seçilmiştir.Bilmeceler çocukların bilişsel gelişimi ve dil gelişimine katkı sağlayacak oyunlar ve kazanımlarla birlikte sunulur. Takım oyunu oynama şekli ile de aile içi ..
59,90 TL 39,90 TL Vergiler Hariç:33,81 TL
Çekirdek Zeka Hikaye Küpleri XL | Dil,Konuşma ve Yaratıcı Yazma Oyunu Çekirdek Zeka Hikaye Küpleri XL | Dil,Konuşma ve Yaratıcı Yazma Oyunu
Fırsat -43 %
    Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi..
69,90 TL 39,90 TL Vergiler Hariç:33,81 TL
Clementoni Mekanik Laboratuvarı | Seaplane ve Hydroplane 8+ Yaş
Yeni -8 %
Çocuklar için Hidrodinamiğin ve gemi mühendisliğinin ilkelerini kolayca ve eğlenceli bir şekilde keşfetmek için kapsamlı bir setDeniz uçağı inşa edin ve macerey ile okyanusa dalınAyarlanabilir kanatlar Dönebilen PaletlerAktarım modülü de dahil olmak üzere 130'dan fazla parça içerir. ..
129,00 TL 119,00 TL Vergiler Hariç:100,85 TL
Çekirdek Zeka Equilibre | Yerli Üretim
Fırsat -25 %
Equilibre Denge Oyunu, 5 yaş ve üzerindeki çocuklar için dikkat, görsel algı, ince motor becerileri, problem çözme yetisi, uzamsal düşünme, plan geliştirme ve inşa etme becerilerinin gelişmesine katkıda bulan bir akıl oyunudur. Equilibre Denge oyunu, grup halinde değil tek kişi ile oynanabilen bir o..
79,90 TL 59,90 TL Vergiler Hariç:50,76 TL
Çekirdek Zeka Harf Bul Oyunu | Kur-an Harfleri Öğrenme Çekirdek Zeka Harf Bul Oyunu | Kur-an Harfleri Öğrenme
-19 %
Çocuklar Harf Bul oyunuyla Kuran harflerini severek ve eğlenerek öğrenecekler.Faydaları; Çocukların belleğini arttırarak güçlü bir hafızaya sahip olmalarını sağlar. Harf Bul oyunu aynı zamanda bir hız oyunudur. Oyun içinde hızlı karar vermeleri gerekir. Oyun oynayarak hız bece..
79,90 TL 64,90 TL Vergiler Hariç:55,00 TL
Dr. Eureka Kutu Oyunu | Blue Orange Dr. Eureka Kutu Oyunu | Blue Orange
-26 %
Şimdi Yepyeni Türkçe Kutusu ve kullanma kılavuzu ile karşınızda!Üstün yetenekli Dr Eureka’nın tamamlanması gereken çok önemli deneyleri var ve siz bu ünlü bilim adamına asistanlık yapacaksınız!Bir görev kartı, 3 deney tüpü ve 6 renkli top alıp, onun bilimsel formülünü çözün. Maddeleri düşürm..
269,90 TL 199,90 TL Vergiler Hariç:169,41 TL
Molipoly Emlak Ticareti Oyunu Molipoly Emlak Ticareti Oyunu
-33 %
Dünya Şehirleri oyunu..
89,90 TL 59,90 TL Vergiler Hariç:50,76 TL
Mantık Kartları | Logic Cards 6 Yaş üzeri Mantık Kartları | Logic Cards 6 Yaş üzeri
-4 %
Matematik, geometri ve mantık soruları içeren MK-Çocuk seri beyin kıvrımlarınızı çok hareketlendirecek!Mantık Kartları matematik, geometri ve mantık görevleri içeren setlerden oluşmaktadır. Telefon veya tabletinize yükleyebileceğiniz Artırılmış Gerçeklik (Augmented Reality) uygulamaları da bulun..
49,90 TL 48,00 TL Vergiler Hariç:40,68 TL
LineUp Bul Sırala Öğren Ring | Zilli 3+ Yaş Orijinal LineUp Bul Sırala Öğren Ring | Zilli 3+ Yaş Orijinal
Yeni -21 %
Line Up İle Bul Sırala Öğren, Bakalım en Hızlı yapan sen olabilecek misin?Kutu İçerisinde; 7 Farklı Renkte 40 Adet geometrik Şekil 50 Adet Soru Kartı Geometrik şekilleri sıralamk için ahşap çubuk Ahşap uçlu özle iplikler ve ahşap stand.Nasıl Oynanır?..
89,00 TL 69,90 TL Vergiler Hariç:59,24 TL
Kelime Avcısı | Kelime Türetme Oyunu
Fırsat -39 %
Bildiğiniz tüm kelime oyunlarını unutun..Kelime Avcısı oyunu eğlence de sınır tanımıyor.Kelime Avcısı ile bulduğunuz kelimeyi,rakipleriniz başka kelime düşünürken unutmamaya çalışacaksınız.. Kazanımlar; Türkçeyi doğru kullanma becerisi kazandırır. Kelime dağarcığını ..
89,90 TL 54,90 TL Vergiler Hariç:46,53 TL
Huch! & Friend Terra Oyunu | Türkçe Huch! & Friend Terra Oyunu | Türkçe
-17 %
Dünya Hakkında Harika Bir Genel Kültür Oyununa Ne Dersiniz?Dünya uzun zamandır incelenmektedir...  ... örneğin Keops Piramidi‘nin yüksekliği nedir? En yaygın olarak konuşulan ana dil hangisidir? Tropikal Yağmur Ormanları nerededir? İlk dünya kupası nerede ve hangi yılda yapılmıştır? En ..
359,90 TL 299,90 TL Vergiler Hariç:254,15 TL
Katamino Aile 3-99 | Orijinal Oyun Katamino Aile 3-99 | Orijinal Oyun
-21 %
  Seçilen parçalarla kendi alanını en hızlı kim doldurabilecek?Katamino Aile Oyununun eğitsel oyunlar arasında kilometre taşı olduğuna hiç süphe yok.Aile arasında adil bir düello yapabileceğiniz, keyifli bir zeka oyunu..Çocuk / Yetişkin Karşılaşması kartları sayesinde , iki f..
339,90 TL 269,90 TL Vergiler Hariç:228,73 TL
Muhteşem Üçlü | En Çok Satan 3 Oyun Bir Arada Muhteşem Üçlü | En Çok Satan 3 Oyun Bir Arada
Fırsat -41 %
KOTA BİG 7+ YAŞSORTİ 3+ YAŞDİKKAT 4 4+ YAŞ ..
287,00 TL 169,00 TL Vergiler Hariç:143,22 TL
Laço Toys Manyetik Magnet Kıyafet Giydirme Oyunu | 3+Yaş
Yeni -25 %
56 Parçadan oluşmaktadır. ..
59,90 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:38,05 TL
Clementoni İlk Keşiflerim Planetaryum 8+ Yaş Yeni Clementoni İlk Keşiflerim Planetaryum 8+ Yaş Yeni
Yeni -14 %
İçerisinde Takım Yıldızlarının mitolojik şekillerini tanınmasına yardımcı gökyüzünün yap bozu bulunaktadır.  ..
139,00 TL 119,00 TL Vergiler Hariç:100,85 TL
Surakarta & Dama | 7+ Yaş Surakarta & Dama | 7+ Yaş
-50 %
Surakarta ve Dama İki Efsane Oyun bir arada..Ahşap Tablası ile harika bir strateji oyunu.Yüz yıllardır oynanan bu efsane oyun ile çok eğleneceksiniz.. Kutu İçeriği ; Ahşap Tabla TaşlarKazanımları ; Strateji Kurmayı Öğretir İlişki ku..
59,90 TL 29,90 TL Vergiler Hariç:25,34 TL
LevelUp 7 | Matematik Su Doku - 1.Sınfı üzeri LevelUp 7 | Matematik Su Doku - 1.Sınfı üzeri
-10 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi 4x4 Manyetik Matematik Su Doku,Su Dokuya benzeyen Kendoku sudokuda..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
Clementoni Little Match Puzzle | Gece ve  Gündüz 2+ Yaş
Yeni -20 %
Yeni ve Farklı Şekilde Sunulmuş Klasik Oyunlar!Resimler yaratmanın ve bunlarla oynamanın orijinal ve çok renkli yeni yolu .Bu ürün %100 Geri Dönüşüm Malzemeden üretilmiştir.Çocukların, etrafında ki cisimlerin neden yapıldığını ve nereden geldiğini anlamalarına yardımcı olmak üzere tasarl..
99,00 TL 79,00 TL Vergiler Hariç:66,95 TL
Rota | Sağ - Sol Beyin Çalıştırma 4+ Yaş
-32 %
Rota,Beyin fonksiyonlarını hızlı bir şekilde çalıştıran,farklı bakış açıları kazandıran bir oyundur.Rota oyunu ile eğlenceli bir şekilde sorunlara farklı açılardan bakabilmeyi öğrenecekler.. Kazanımları; Görsel Algı ve Hafızayı Güçlendirir. Hızlı Düşündürür. Dikk..
69,00 TL 46,90 TL Vergiler Hariç:39,75 TL
Kota Big |  4 Kişilik Aile Oyunu Kota Big |  4 Kişilik Aile Oyunu
Fırsat -39 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi  Kota Big Şekli En Hızlı Yapabilen Kim Olacak?Kota Big..
139,00 TL 84,90 TL Vergiler Hariç:71,95 TL
Smart Games IQ Focus | 8+ Yaş Smart Games IQ Focus | 8+ Yaş
-10 %
IQ Focus Smart Games oyunundaki 120 zorluğu çözmek için oyun tahtasının merkez alanına odaklanmalısınız!Görevlerdeki ortama uyacak şekilde ızgarayı 10 farklı renkle doldurun. Oyun tahtasının ortasındaki 3×3 alan, kapağı kapattığınızda da parlak pencere ile görülebilir.IQ Focus Smart Games oy..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
Clementoni Little Match Puzzle | Hayvanlar 2+ Yaş
Yeni -20 %
Yeni ve Farklı Şekilde Sunulmuş Klasik Oyunlar!Resimler yaratmanın ve bunlarla oynamanın orijinal ve çok renkli yeni yolu .Bu ürün %100 Geri Dönüşüm Malzemeden üretilmiştir.Çocukların, etrafında ki cisimlerin neden yapıldığını ve nereden geldiğini anlamalarına yardımcı olmak üzere tasarl..
99,90 TL 79,90 TL Vergiler Hariç:67,71 TL
Smart Games IQ FIT | 6+ Yaş Smart Games IQ FIT | 6+ Yaş
-10 %
Bu oyunla farklı düşünme becerinizi geliştirebilirsiniz!   Amaç: Oyun kitapçığında verilen ipuçlarını değerlendirerek oyun taşlarını alana yerleştirebilmek. Oyun İçeriği: 120 zorluk derecesine sahip oyun kitapçığı ve 10 adet farklı şekilde oyun parçacıkları.   Nasıl Oynanır Kitapçıktan bir..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
Quoridor ( Koridor ) Çocuk (Quoridor Junior) Kutu Oyunu | Koridor Oyunu Quoridor ( Koridor ) Çocuk (Quoridor Junior) Kutu Oyunu | Koridor Oyunu
-23 %
Açık büfede tavşan arkadaşımız için havuçlar, tatlı kedicik için bolca süt…Bu minik gurmeler en sevdikleri yiyeceklere ulaşmak için bulundukları alanı baştan sona yürüyerek karşıya geçmeye çok hevesliler.Hay aksi! Bu da ne? Çalılar minik gurmeleri engellemek için birdenbire yollarına çıkıyor..
259,90 TL 199,90 TL Vergiler Hariç:169,41 TL
Aboline 4+ Yaş | İlk Strateji Oyunum
-32 %
 Aboline,Basit ,hızlı ilerleyen,eğlenceli ve sıradışı bir strateji oyunu.. Oyuncular rakiplerinin 6 topunu oyun alanından çıkaran ilk oyuncu olmaya çalışırlar.Kuralları Basit Oynaması çok zevkli bu oyunla strateji kurmanın temellerini atacaksınız. Kurallar; ..
69,00 TL 46,90 TL Vergiler Hariç:39,75 TL
Satranç & Dama | Kaliteli Satranç Takımı Satranç & Dama | Kaliteli Satranç Takımı
-40 %
Satranç,iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur.Dünya Çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.Oyunun amacı karşı tarafın Şahını Mat etmektir.M.Ö 2000'li yıllarda satrancın oynandığına dair bulgular Mısır'da piramitlerde ki kaba..
49,90 TL 29,90 TL Vergiler Hariç:25,34 TL
Dikkat 4 | Dikkat Geliştirme Oyunu 4+ Yaş Dikkat 4 | Dikkat Geliştirme Oyunu 4+ Yaş
Fırsat -37 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Dikkat 4 Dikkat 4 Oyunu oynarken ilk 4 yapan kim olacak?..
59,00 TL 36,90 TL Vergiler Hariç:31,27 TL
LevelUp! 1 | ThinkUp ! Mantık Su Doku 3 Yaş Üzeri LevelUp! 1 | ThinkUp ! Mantık Su Doku 3 Yaş Üzeri
-10 %
3x3 Manyetik Mantık Su Doku 3 Yaş ve üzeri,ayrıca su dokuya yeni başlayan tüm minikler için hazırlanmıştır.3x3 Manyetik su doku oyunu,9 adet manyetik oyun puluyla oynanır.Her satır ve her sütunda verilen sayı+hayvan resimlerine göre o satır veya o sütüna belirtilen adette hayvan figürünün  gelme..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
Sorti Akıl ve Zeka Oyunu | En Çok Satan Oyun 3+ Yaş
Fırsat -38 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi   Sorti Kırmızı Parçayı KurtarSorti Oyunu ; çocukl..
89,00 TL 54,90 TL Vergiler Hariç:46,53 TL
LevelUp! 2 | Çiftlik Hayvanları Su Doku LevelUp! 2 | Çiftlik Hayvanları Su Doku
-10 %
4x4 Manyetik Çiftlik Hayvanları Su Doku Su Doku her gün düzenli oynayabileceğiniz en popüler bellek ve matık oyunlarından biridir.Çocuklarda ve yetişkinlerde tıpkı fiziksel egzersiz gibi beyin egzersizi sağlar. 4x4 Manyetik Tabanlı Çiftlik Hayvanları Su Doku oyunu 3 farklı zorluk derecesine ..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
Dixit ( Hayalini Anlat) | Hayal Gücü Oyunları Dixit ( Hayalini Anlat) | Hayal Gücü Oyunları
-16 %
 Her resim bir hikaye anlatıyor - bakalım sizin resminiz ne hikaye anlatacak?Dixit hayal gücünüzün hikayeyi ortaya çıkarıverdiği hoş resimler içeren yaratıcı bir tahmin çalışmasıdır. Ödül almış bu oyunda oyuncular rakiplerine blöf yapmak ve hikayenin hangi resimle eşleştiğini tahmin etmek iç..
319,90 TL 269,90 TL Vergiler Hariç:228,73 TL
Fasülyeler Dengede - Balance Beans | Denge Oyunu Fasülyeler Dengede - Balance Beans | Denge Oyunu
-19 %
 Dengede ki Mantık Oyunu Mantık Oyunu ile Matematik bir arada !Görev kartında gösterildiği şekilde Kırmızı Fasülyeleri yerleştirin. Ardından Renkli Fasülyeleri oyun alanına dengeyi sağlayacak şekilde dikkatlice koy .Tahterevallide dengeyi sağlarken , aslında bir denklemi çöz..
214,90 TL 174,90 TL Vergiler Hariç:148,22 TL
LevelUp 3 | Orman Hayvanları Su Doku LevelUp 3 | Orman Hayvanları Su Doku
-9 %
5x5 Manyetik Orman Hayvanları Su Doku, her gün düzenli oynayabileceğiniz bellek ve mantık oyunudur. Çocuklarda ve yetişkinlerde tıpkı fiziksel egzersiz gibi beyin egzersizi sağlar.Sudoku,bulmaca çözme süreci boyunca beyni harekete geçiren  bir oyun olduğundan beyne daha hızlı düşünmeyi öğretmeye..
99,00 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
Çekirdek Zeka Yörünge Oyunu | Büyük Boy Çekirdek Zeka Yörünge Oyunu | Büyük Boy
-29 %
Yörünge - Sonsuz Döngü; Sağ ve Sol beyni aynı anda çalıştıran harika bir materyaldir!Dheb ve Disleksi çalışmalarında destek materyali olarak kullanılarak çocukların dikkat süresi ve odaklanma becerileri arttırılabilir.Topun yönünü el ve bilek hareketlerinizle kontrol edersiniz. Bu ürün çocuk..
69,90 TL 49,90 TL Vergiler Hariç:42,29 TL
Lengo | Jenga Oyunu 54 Parça
Fırsat -50 %
Yerli Üretim Yüksek Kalite %100 Doğal Ahşap ..
59,90 TL 29,90 TL Vergiler Hariç:25,34 TL
LevelUp 4 | Deniz Canlıları Su Doku 5+ Yaş LevelUp 4 | Deniz Canlıları Su Doku 5+ Yaş
-10 %
6x6 Manyetik Deniz Canlıları Su Doku, her gün düzenli oynayabileceğiniz popüler bellek ve mantık oyunlardan biridir.Çocuklarda ve yetişkinlerde tıpkı fiziksel egzersiz gibi beyin egzersizi sağlar.Sodoku, bulmaca çözme süresi boyunca beyni harekete geçiren bir oyun olduğundan beyne daha ..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
Akıllı Kareler 2 | Çok Yönlü Düşünme 6 Yaş Üzeri Akıllı Kareler 2 | Çok Yönlü Düşünme 6 Yaş Üzeri
-29 %
 Çocukların geometri temel kavramlarını anlama inşaa etme ve bir araya getirme oyunudur. Basitten zora doğru değişen zorluk derecesine sahiptir.Tek kişinin  oynadığı bir bulmaca oyunudur.     İnsanın dikkat, yoğunlaşma, uygulama, pekiştirme, sabır, sonuca gitme, başladığı işi bitirme, konsantrasyon..
54,90 TL 38,90 TL Vergiler Hariç:32,97 TL
LevelUp 5 | Şekiller Su Doku 5 Yaş Üzeri LevelUp 5 | Şekiller Su Doku 5 Yaş Üzeri
-10 %
4x4 ve 6x6 İkisi Bir arada Manyetik Şekiller Su DokuSudoku,bulmaca çözme süresi boyunca beyni harekete geçiren bir oyun olduğundan beyne daha hızlı düşünmeyi öğretmeye yardımcı olur.4x4 ve 6x6 Manyetik Su Doku Kolay Orta ve Zor olmak üzere 3 seviyedir.Kutu İçeriği : 1 Adet ..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
Manyetik Magnet Kıyafet Giydirme Kostümler | 3 Yaş Üzeri Manyetik Magnet Kıyafet Giydirme Kostümler | 3 Yaş Üzeri
Yeni -25 %
Manyetik Kıyafet Giydirme Kostüm Oyunu ..
59,90 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:38,05 TL
Pattern Play (Desen Oyunu) Mindware
-35 %
Çok yönlü oynanabilen Desen Oyunu sıralama, eşleştirme, uyum ve kesirler gibi matematik kavramları anlamaya yönelik yapılan bir oyundur.Çocuklar bu oyun ile:Yüksek kaliteli bloklarla çok renkli desenler oluşturabilir, yaratıcılıklarını yansıtabilir.Parça-bütün ve şekil-zemin ilişkile..
139,00 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
Katamino | 6-99 Yaş Orijinal Katamino | 6-99 Yaş Orijinal
-21 %
Gigamic Katamino 6 - 99 Yaş Bu versiyon 6 yaştan itibaren başlamaktadır ve küçük kırmızı parçalar ile ikili kahverengi parçalar bu oyunda bulunmamaktadır.Bir çok uluslararası ödül ile tanınmış olan oyunun özellikle okullar tarafından yoğun olarak kullanılması,Gigamic Katamino oyununun eğ..
339,90 TL 269,90 TL Vergiler Hariç:228,73 TL
Akıllı Kareler 1 | Çok Yönlü Düşünme Oyunu 5 Yaş üzeri Akıllı Kareler 1 | Çok Yönlü Düşünme Oyunu 5 Yaş üzeri
-29 %
 Çocukların geometri temel kavramlarını anlama inşaa etme ve bir araya getirme oyunudur. Basitten zora doğru değişen zorluk derecesine sahiptir.Tek kişinin  oynadığı bir bulmaca oyunudur.  İnsanın dikkat, yoğunlaşma, uygulama, pekiştirme, sabır, sonuca gitme, başladığı işi bitirme, konsantrasyon, h..
49,00 TL 34,90 TL Vergiler Hariç:29,58 TL
Abalone - Yeni Orijinal Abalone - Yeni Orijinal
Ücretsiz Kargo -20 %
 Abalone - YeniKuralları basit,oynaması çok zevkli bu oyunla strateji oyunlarına başlangıç yapabilirsiniz.Basit,hızlı ilerleyen ,eğlenceli sıradışı bir strateji oyunu .30 u aşkın Ülkede 10 Milyondan fazla satılmış olan bu oyun tüm zamanların en popüler strateji oyunlarındandır. ..
324,90 TL 259,90 TL Vergiler Hariç:220,25 TL
Sorbe Matematik ve Dikkat 5-99 Yaş Akıl Oyunu | Morbee® Sorbe Matematik ve Dikkat 5-99 Yaş Akıl Oyunu | Morbee®
Fırsat -6 %
Sorbe kutu oyunu çocuklarda dikkat, renk eşleştirme, toplama çıkarma matematiksel becerileri ile el göz koordinasyonunu geliştirmek amacıyla tasarlanmıştır.  Evde ailece oynanacak eğlenceli ve dikkat geliştiren zeka oyunu arayanlara tavsiye ederiz. Eğitici ve öğretici Sorbe akıl oyunu oku..
139,90 TL 132,00 TL Vergiler Hariç:111,86 TL
Gobblet | Ahşap Blue Orange Gobblet | Ahşap Blue Orange
-28 %
Bir Blue Orange klasiği! (Dünya çapında 1.000.000 adeti aşan Gobblet bulunmaktadır.)Gobblet , Tic-Tac-Toe gibi oynanmakla birlikte aynı zamanda bir strateji ve hafıza oyunudur.Tamamı ahşap bileşenlerden oluşan bu kutu oyunu çok kısa sürede öğrenilmekle beraber tüm aile için ömür boyu büyük b..
399,90 TL 289,90 TL Vergiler Hariç:245,68 TL
Hafıza Kartı Kur-an Hafıza Kartı Kur-an
-20 %
ElifBa Hafıza Kartları Çocukların Gelişimine katkı sağlar Farklı ve aynı nesneleri ayırt etmesine katkı sağlar Görsel Algı ve düşünme becerilerinin gelişimine katkı sağlar  Kur-an harflerini eğlenirken öğrenilmesini sağlar 58 Adet Harfli Hafıza Kartı ..
19,90 TL 16,00 TL Vergiler Hariç:13,56 TL
Mangala Türk Zeka Strateji Oyunu | Plastik Mangala Türk Zeka Strateji Oyunu | Plastik
-20 %
KURALLAR:    İki oyuncu ile oynanır.     Oyuncular oyuna kura veya anlaşarak başlar.     Oyun bölgesinde her oyuncunun içinde 4 adet taşı bulunan 6 adet kuyusu 1 adet boş haznesi bulunur.     Oyuna başlayan oyuncu istediği kuyudan 1 taş kalacak şekilde taşları saatin tersi yönünde her bir kuy..
69,00 TL 55,00 TL Vergiler Hariç:46,61 TL
Take it Easy- TÜRKÇE | 8+ Yaş Take it Easy- TÜRKÇE | 8+ Yaş
-14 %
Dünya Çapında satışları 1.000.000'a yaklaşmış çok sevilen mükemmel bir strateji oyunu  Bu bir Bulmaca , bir labirent , bu bir oyun !Take İt Easy 1994 yılında Almanya'da  Spiel des Jahres ( Yılın Oyunu)de dahil olmak üzere bir çok ödüle sahiptir.   ..
219,90 TL 189,90 TL Vergiler Hariç:160,93 TL
Colorage ( Dikkatli Ol,Hızlı Düşün, Oyunu Kazan) Colorage ( Dikkatli Ol,Hızlı Düşün, Oyunu Kazan)
-35 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Colorage Oynarken Matematik Zekanı ve İşlem hızını test edebilirsi..
129,90 TL 84,90 TL Vergiler Hariç:71,95 TL
Quoridor Classic | Orijinal Oyun Quoridor Classic | Orijinal Oyun
-25 %
 Oyunun amacı karşı tarafa ilk ulaşan olmaktır.Rakibiniz sizi yavaşlatmak için karşınıza sürekli engeller çıkaracaktır. Bu canınızı sıkmasın. Her zaman bir çıkış yolu vardır!En kısa yolu bulan siz olabilecekmisiniz? Beceriler: Strateji geliştirme, mantık yürütme, konsantrasyon.  ..
399,90 TL 299,90 TL Vergiler Hariç:254,15 TL
Zingo! 1,2,3 Zingo! 1,2,3
-9 %
Okuma ve sayma becerilerini, ödül kazanmış Zingo serisindeki en yeni oyun olan, Zingo 1-2-3 ile geliştirmekten daha iyi bir yol ne olabilir ki!İki seviyeli olan bu oyun sayma ve toplama üzerine odaklanmaktadır. Bu hızlı oyun bütün aileyi "1-2-3 ve OYUN BAŞLASIN!" diye bağırtacak. ..
214,90 TL 194,90 TL Vergiler Hariç:165,17 TL
Cümle Kurmaca Akıl Oyunu | 7 + Yaş
-36 %
Cümle Kurmaca Akıl Ve Zeka Oyunu En anlamlı cümleyi kurabilen sen olacak mısın ? Bir zor kart bir kolay kart seç ve cümleni kur kazanan sen ol. Kazanımları: Sosyal Zekayı Geliştirir. Hayal Gücünü Geliştirir. Sıradışı Düşünme Becerisi Geliştirir. Türkçe'yi Doğ..
69,90 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:38,05 TL
Gobblet Küçük Yaş (Gobblet Gobblers) - Plastik Blue Orange Gobblet Küçük Yaş (Gobblet Gobblers) - Plastik Blue Orange
-22 %
Öğrenmesi oldukça kolay olan bu kısa süreli strateji oyunu hafızanızı test etmek ve eğlenmek için harika bir araçtır.Sevimli plastik karakterler Tic-Tac-Toe benzeri oyuna çok farklı bir boyut kazandırıyor.Gobblet Gobblers, Tic-Tac-Toe gibi oynanmakla birlikte aynı zamanda bir strateji ve haf..
229,90 TL 179,90 TL Vergiler Hariç:152,46 TL
Mangala Türk Zeka ve Strateji Oyunu | Doğal Ağaç - Cam Taşlar Mangala Türk Zeka ve Strateji Oyunu | Doğal Ağaç - Cam Taşlar
-44 %
Yerli Üretim %100 Doğal AğaçCam TaşlarMangala Türk Zeka Ve Strateji OyunuMilli Eğitim Müfredatında yer alan Mangala oyunu eski bir Türk Zeka Oyunudur.  ..
89,00 TL 49,90 TL Vergiler Hariç:42,29 TL
Hızlı Matematik | Matematik Zeka Oyunu
-38 %
Eğlenerek Matematiğe giriş yapabilir,ilk ve orta okul düzeyi soru kartları ile eğlenceli matematik pratiği yapabilirsiniz. Hızlı Matematik Oyunu her yaştan oyun severin,eğlenceli şekilde kağıt kalem ve hesap makinesi kullanmadan zihinden işlem yapma becerisini geliştirmek için hazırlanmı..
89,00 TL 54,90 TL Vergiler Hariç:46,53 TL
Go Go Gelato! Dondurmam Kaymak | Blue Orange Go Go Gelato! Dondurmam Kaymak | Blue Orange
-33 %
4 külah ve 3 top dondurmayla mümkün olan en kısa sürede müşterilerinizin siparişlerini hazırlayın!Dondurma toplarını külahlar arasında ileri ve geri itin, dondurmalara sakın dokunmayın veya düşürmemeye özen gösterin. Rakiplerinizden önce müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak için çok çal..
299,90 TL 199,90 TL Vergiler Hariç:169,41 TL
Katamino Deluxe Ahşap | Orijinal 8 Yaş Üzeri Katamino Deluxe Ahşap | Orijinal 8 Yaş Üzeri
-43 %
Bildiğiniz, tanıdığınız Katamino yepyeni, hayran olunacak kalitesi ile karşınızda ; Katamino Deluxe!Katamino geometrinin temel kavramlarını anlamaya yardımcı olan bir inşa oyunudur. Çok sayıdaki bulmacaların zorluk seviyeleri çok kolaydan çok zora değişmektedir.Tek kişinin oynayabileceği bir..
349,90 TL 199,90 TL Vergiler Hariç:169,41 TL
Atasözünü Bul Akıl Oyunu 3- 4 Kelimelik | Atasözü Kartları
-25 %
Atasözünü Bul Akıl Oyunu Kartı çek Atasözünü Bul ve Zile Bas.. Bakalım Kaç tane atasözü bulup,puanları toplayacaksın?3-4 Kelimelik Atasözleri yer almaktadır.Kazanımları: Sosyal Zekayı Geliştirir. Hayal gücünü Geliştirir Sıradışı Düşünme Becerisi Kazandırır ..
59,90 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:38,05 TL
Brain Box İlk Resimlerim - Türkçe | Görsel Algı Kartları 4+ Yaş Brain Box İlk Resimlerim - Türkçe | Görsel Algı Kartları 4+ Yaş
Fırsat -20 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi BrainBox İlk Resimlerim ile hafızanın sınırlarını zorla ...Tüm..
149,90 TL 119,90 TL Vergiler Hariç:101,61 TL
                                                                                Sadece bir tombala değil , bu ZİNGO ! Üstelik ZİNGO artık TÜRKÇE !Zingo klasik tombala oyununa heyecan katan eğlenceli ve etkileşimli bir eşleştirme oyunudur.Oyuncular ZingoMatik kullanmak ve taşları ortaya ç..
214,90 TL Vergiler Hariç:182,12 TL
Rainy Day 2 - 4 Yaş Akıl Oyunu Rainy Day 2 - 4 Yaş Akıl Oyunu
-15 %
 Rainy Day 2 - 4  Yaş Rekabetsiz Aile Oyunu 2 Yaş Ve Üzeri çocukların renk ve şekil eşleştirmesi yaparak seçici dikkatlerini arttıracak,canlıların yaşadığı yerleri öğretecek,1'den 6 ya kadar sayıları öğreterek,gurupla oyun oynama becerisi kazandıracak ve erken yaşta masa başı dikkat süre..
129,90 TL 109,90 TL Vergiler Hariç:93,14 TL
Atasözünü Bul Akıl Oyunu 5-6 Kelimelik | Atasözü Kartları
-25 %
Atasözünü Bul Akıl Oyunu Kartı çek Atasözünü Bul ve Zile Bas.. Bakalım Kaç tane atasözü bulup,puanları toplayacaksın?5-6 Kelimelik Atasözleri yer alır.Kazanımları: Sosyal Zekayı Geliştirir. Hayal gücünü Geliştirir Sıradışı Düşünme Becerisi Kazandırır ..
59,90 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:38,05 TL
Catch Numbers | Sayıları Yakala - Learned Games Catch Numbers | Sayıları Yakala - Learned Games
Fırsat -20 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi Catch Number Oyunu 4 Yaş ve üzeri Matematik severler ve sevmey..
149,90 TL 119,90 TL Vergiler Hariç:101,61 TL
Aklında Tut Zeka Hafıza Kart Oyunu 8-99 Yaş
-25 %
Aklında Tut  Hafıza Oyunu 8-99 Yaş En fazla kartı sen aklında tut herkesi şaşırt..Kazanımları; Hafızayı Güçlendirir Dikkati Geliştirir Motivasyonu Artırır Hızlı Düşünme Becerisi Geliştirir40 Adet Kart ..
19,90 TL 14,90 TL Vergiler Hariç:12,63 TL
DıyToys Magnet Yaratıcı Şekiller | 73 Parça - 3+ Yaş DıyToys Magnet Yaratıcı Şekiller | 73 Parça - 3+ Yaş
Yeni -24 %
Model Kartlarına bakarak figürleri oluştur ve yaratıcılığını kullanarak kendş hikayeni yarat !Şekil Zemin İlişkisi kurmayı öğretir. ..
59,00 TL 44,90 TL Vergiler Hariç:38,05 TL
Set Oyunu | Bilsem Oyunu - 7 Yaş Üzeri Set Oyunu | Bilsem Oyunu - 7 Yaş Üzeri
-17 %
SET herhangi bir masanın bir oyun alanı olabildiği bir kutu oyunudur. Görsel algılamaya dayalı, bağımlısı olacağınız sıradışı bir oyundur. Amaç masanın üzerine sıralanmış olan 12 karttan bir SET gören ilk kişi olmaktır. Bir SET her bir özelliğin tümünün üç kartta da aynı olması veya bu üç kartın..
119,90 TL 99,90 TL Vergiler Hariç:84,66 TL
Geometrik Yumurta Eşleştirme 10'lu Paket Geometrik Yumurta Eşleştirme 10'lu Paket
-43 %
Geometrik Yumurta Eşleştirme 10'lı Paket Toplam 20 Parçadır.Eğlenerek Öğrenmek çok keyifli bir süreçtir minikler için... ..
69,90 TL 39,90 TL Vergiler Hariç:33,81 TL
Manyetik Magnet Çiftlik | 3+ Yaş
Yeni -24 %
LevelUp 6 | Robotlarla Bölgesel Su Doku LevelUp 6 | Robotlarla Bölgesel Su Doku
-10 %
Bölgesel Su Dokuyu klasik su doku oyunlarından ayıran özellik farklı geometrik şekillerden oluşmasıdır. Bölgesel Sudoku her gün düzenli oynayabileceğiniz popüler bellek ve mantık oyunudur.4x4 Manyetik Robotlarla Bölgesel Su Doku oyunu kolay ,orta ve zor seviye olarak 3 seviyeden oluşur.Kutu ..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
LevelUp 8 | Sayılar Su Doku 7 Yaş üzeri LevelUp 8 | Sayılar Su Doku 7 Yaş üzeri
-10 %
4x4 ve 6x6 Manyetik Sayılar Su Doku , her gün düzenli oynayabileceğiniz popüler mantık ve bellek oyunudur.Sudoku, bulmaca çözme süreci boyunca beyni harekete geçiren bir oyun olduğundan beyne daha hızlı düşünmeyi öpretmeye yardımcı olur.Ne kadar fazla oynarsanız düşünme problem çözme becerileri ..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
Math Forest | Learned Games - Math Forest Matematik oyunu 4 Yaş Üzeri Math Forest | Learned Games - Math Forest Matematik oyunu 4 Yaş Üzeri
-14 %
     Bu gönderiyi Instagram'da gör           Sezen Yiğit Zeka Oyunları (@fibroidanne)'in paylaştığı bir gönderi   Math Forest: En Eğlenceli Matematik Oyunu4 Yaş v..
109,90 TL 94,90 TL Vergiler Hariç:80,42 TL
LevelUp 9 | Zincir Su Doku 7 Yaş Üzeri LevelUp 9 | Zincir Su Doku 7 Yaş Üzeri
-10 %
4x4 ve 5x5 Manyetik Zincir Su Doku, düzenli oynandığında bellek ve mantık geliştiren en popüler oyunlardan biridir.4x4 ve 5x5 Manyetik Zincir Su Doku Oyunu Kolay , Orta ve Zor seviyeler olmak üzere 3 farklı seviyeden oluşur.Kutu İçeriğinde; 1 Adet Manyetik Oyun Tablası  Topl..
99,90 TL 89,90 TL Vergiler Hariç:76,19 TL
DıyToy Manyetik Magnet İnsan Anatomisi | 4+ Yaş DıyToy Manyetik Magnet İnsan Anatomisi | 4+ Yaş
Yeni -24 %