3.Sınıf Destek Paketi | Jenga Hediye
3.Sınıf Destek Paketi | Jenga Hediye
3.Sınıf Destek Destek Paketi | Jenga Hediye
3.Sınıf Destek Destek Paketi | Jenga Hediye
3.Sınıf Destek Destek Paketi | Jenga Hediye

3.Sınıf Destek Paketinde Neler Var?

3.Sınıfta Matematik dersi daha da önem kazanıyor.

Bu yüzden bu sette biraz daha matematik ağırlıklı çalışma yaptık.

Aynı zamanda hızlı okuma ve stratejik düşünüp ,çözüm üretme yeteneklerini geliştirmeleri gereken bu yaşa ve sınıfa geldiler.

Bu set ile 3.sınıf konularını daha keyifli öğrenecek ve eğlenecekler.

3.Sınıflar  hem şanslı hem şansız çocukları.1.Sınıfın 1.Döneminden sonra okul görmediler ve bu sene bizler için biraz daha sancılı geçebilir.

Ama panik yok fibroidanne kendi evladına seçtiği oyunları bu sene sizin çocuklarınıza da paket yaptı ve süreci çok daha rahat atlatacağız inşallah.

Çarpma işlemi için ritmik saymayı kolaylaştıracak ve mantığı anlamalarını sağlayacak Çarpışan Sayılar oyunumuz ile çok zevkli şekilde çarpım tablosu öğrenecekler.Aynı zamanda Ortak Katlar,OBEB , OKEK ,Çarpanlara ayırma,Asal sayılar gibi konularda da bilgi sahibi olacaklar.

3.Sınıf Destek Paketinin en güzel oyunlarından biri de Türkiye Genel Kültür ve Dikkat Oyunudur.Ben bu oyuna aynı zamanda okuduğunu anlama oyunu da diyorum. 3.Sınıfta okuduğunu anlamak ve hızlı okumak biraz fazla önem kazanıyor.

Colorage Oyunu 3.Sınıf Destek Paketinin Matematik oyunları içinde en zor ve keyifli olanı diyebilirim.Zihinden ve hızlı işlem yaptıran bu oyunla ,aradaki farkı bulma,katları hesaplama gibi pek çok matematik işlemini keyifle ve hızla nasıl yaptıklarına şaşıracaksınız.

 

 

Yaş Seç
8 Yaş 9 Yaş 10 + Yaş
Sınıfını Seç
3.Sınıf 4.Sınıf
Bireysel Oyunlar
Bireysel Oyunlar
2 Kişilik Oyunlar
2 Kişilik Oyunlar
4 Kişilik Oyunlar
4 Kişilik Oyunlar
Benzer Ürünler